در یک ساعت ابتدایی بازار؛

بورس به رنگ سبز کم رنگ / فشار فروش افزایش می یابد؟

پس از افت محسوس در معاملات روز یکشنبه، امروز شاخص کل در ابتدای معاملات با افزایش بیش از ۲٬۵۰۰ واحدی همراه بود. با این وجود نگاهی به روند معاملات نشان می دهد که امروز هم شاهد بازار کم رونقی خواهیم بود و این احتمال وجود دارد که در ادامه فشار عرضه افزایش پیدا کند

بورس به رنگ سبز کم رنگ / فشار فروش افزایش می یابد؟

به گزارش اقتصادآنلاین؛ شاخص کل در یک ساعت ابتدایی معاملات امروز با افزایش بیش از ۲٬۵۰۰ واحدی توانست تا سطح یک میلیون و ۴۲۶ هزار واحدی افزایش پیدا کند؛ فارس با ۵۱۳ واحد، شپنا با ۲۹۹ واحد و شستا با ۲۵۷ واحد بیش ترین اثر را بر صعود شاخص کل داشتند. در نقطه مقابل شفن با ۳۵۷ واحد بیش ترین تاثیر منفی را بر شاخص کل داشته است.

شاخص هم وزن هم افزایش بیش از ۶۰۰ واحدی را تجربه کرد و تا میانه کانال ۳۸۰ هزار واخدی بالا آمد.

شاخص فرابورس نیز با ثبت افزایش بیش از ۴۱ واحدی تا سطح ۱۸٬۷۴۴ واحد بالا آمد؛ بپاس با ۱۱، خدیزل با ۵ و شگویا با ۴ واحد بیش ترین تاثیر مثبت را بر شاخص فرابورس داشتند.

هر چند بورس روز مثبتی را سپری می کند اما به نظر می رسد که با ادامه روند کنونی شاهد افزایش عرضه در تایم پایانی بازار باشیم.

ارزش معاملات خرد در یک ساعت ابتدایی بازار کم تر ۶۵۰ میلیارد تومان بوده است که حاکی از رکود معاملات بازار است.

همچنین حدود ۹۰ میلیارد تومان پول توسط حقیقی ها از بازار خارج شده است؛ آسیاتک با بیش از ۸ میلیارد تومان بیش ترین خروج پول حقیقی را ثبت کرده است؛ شفت با ۸ و شستا با ۴.۵ میلیارد تومان در رتبه های بعدی خروج پول قرار دارند.

در نقطه مقابل فزر با بیش از ۳ میلیارد تومان بیش‌ترین ورود پول حقیقی را ثبت کرد؛ فگستر و شکام هم بیش از ۲ میلیارد تومان ورود پول حقیقی را ثبت کردند.

ارسال نظر

آخرین خبر ها