دیدگاه : ۰
اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

کاهش ارزش کل معاملات بورس امروز به دو هزار و ۳۷۰ میلیارد تومان

امروز معامله‌گرها ۱۷۰میلیارد تومان سهام تجلی توسعه معادن و فلزات خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه خودرو و ساخت قطعات تعلق داشت و پنج درصد از کل سهام «خکاوه» معامله شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاین – سهیل بانی؛ در بورس امروز، در مجموع حدود دو هزار و ۳۷۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «تجلی»، «خکاوه»، «فولاد»، «سپید» و «گشان» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در دومین روز هفته معادل ۱۷۰میلیارد تومان سهام تجلی توسعه معادن و فلزات دست به دست شد، سایپا دیزل پس از معاملاتی به ارزش ۶۷میلیارد تومان دوم شد و سهام فولاد مبارکه اصفهان نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «خودرو و ساخت قطعات» تعلق داشت به طوری که ۳۱۰یلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «استخراج کانه‌های فلزی» با معاملات۲۷۰میلیارد تومانی دوم شد و «فلزات اساسی» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز پنج درصد از کل سهام «خکاوه» معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۲۵.۹درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در یک سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۳۴نماد نخست اختصاص داشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

بیشترین ارزش معاملات 00.11.24

رتبه بندی ارزش معاملات 00.11.24.g

این مطلب برایم مفید است
۱ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها