آخرین وضعیت سهام بانک ملت از زبان مدیر نظارت سازمان بورس

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: ما پیگیری‌های خود را ادامه می‌دهیم تا ابهامات سود تسعیر توسط بانک ملت برطرف شود. به محض رفع ابهامات نماد بانک ملت به سرعت باز می‌شود. سازمان بورس در راستای صیانت از حقوق و منافع سهامداران از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از سنا، محسن انصاری، مدیرنظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار در گفت‌وگو با بورسان درباره وضعیت نماد بانک ملت می‌گوید: وبملت بعد از انتشار اطلاعیه شفاف‌سازی در پی تغییر نرخ تسعیر ارز متوقف شد. روز گذشته جلسه‌ای در سازمان بورس با محوریت شفاف‌سازی سود تسعیر ارز بانک ملت برگزار شد. اما توضیحات مسئولان بانک برای سازمان بورس قانع کننده نبود و به همین دلیل وبملت متوقف ماند.

انصاری در ادامه گفت: دیروز برای بانک ملت کنفرانس اطلاع‌رسانی برگزار شد تا تحلیلگران و نهادهای مالی سوالات و ابهامات خود را بپرسند و شرکت هم طی دو روز کاری باید پاسخ‌ها را بدهد. سازمان بورس مکاتبات زیادی با دستگاه‌های مختلف درباره مالیات سود حاصل از تسعیر ارز بانک‌ها داشته است.

مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار در ادامه افزود: ما پیگیری‌های خود را ادامه می‌دهیم تا ابهامات سود تسعیر توسط بانک ملت برطرف شود. به محض رفع ابهامات نماد بانک ملت به سرعت باز می‌شود. سازمان بورس در راستای صیانت از حقوق و منافع سهامداران از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    این ۱۰۰هزارتومان من برداریدبرای خودتون شایدمهمان بیاد خونتون شرمنده نشید که جلومهماناتون کم بیارد باسرافرازی بدرقه شون کنيد آخه خدانشناسا من ۶۰درصدفروختم این حق منه که با۱۰۰تومان یا۸۰تومان زندگی بچرخانم خیلی شرم آور است حرف ازمسلمانی نزنید خیلی بده اندازه مردم عربستان هم نمیشد چرا این روزهازن دختر به فسادکشیده میشه ازدست کارهای شمااست فکرکنید چقدرزنده هستیدتواین دنیا حق مردم بدبخت روبخورید چندلحظه فکرقیامت بکنید شایدسرعقل بیاید کل پول مردم روبدید