طی اطلاعیه‌ای اعلام شد؛

تفکیک شرکت سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت استان تهران و البرز

شرکت سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت استان تهران و البرز از هم جدا شدند.

به گزارش اقتصادآنلاین؛ شرکت سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت استان تهران و البرز از هم جدا شدند. به این ترتیب روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار با انتشار اطلاعیه‌ای در این خصوص شفاف‌سازی کرد.

"در پی انتشار گزارشی مبنی بر فروش دارایی‌های شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان تهران، به اطلاع می‌رساند روز دوشنبه مورخ ۲۳ فروردین‌ماه جاری، دارایی‌های دو شرکت سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت مربوط به استان‌های تهران و البرز از هم تفکیک شد. 

علت این اقدام آن است که استان البرز پس از ایجاد شرکت سرمایه‌گذاری استانی سهام عدالت استان تهران در تقسیمات کشوری ایجاد شد و اینک که در آستانه انتخابات اعضای هیات مدیره این شرکت‌ها قرار داریم، به لحاظ قانونی ضرورت داشت دارایی‌های این دو شرکت از هم تفکیک شود. از این رو، اقدام مزبور در قالب معاملات داخلی (فروش دارایی از سرمایه‌گذاری سهام عدالت تهران به البرز) محقق شد. 
بدیهی است این اقدام هیچ گونه تاثیری در میزان سهام عدالت هم‌میهنان سهامدار در این شرکت‌ها ایجاد نکرده است. "

 

 

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    اول سلام بعدش این که والا خدارو خوش نمیاد بابا من گرفتار بودم سهاممو برای فروش گذاشتم یک سال که به فروش گذاشتم ولی هنوز پولی دریافت نکردم اگر به این مال خوری نمیگن چی میگن اگر خدا می شناسید پول مردم را واریز کنید