اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام (۲۵فروردین)/ برکت به صدر ارزش معاملات بازگشت

امروز معامله‌گرها ۲۶۰میلیارد تومان سهام گروه دارویی برکت خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فلزات اساسی تعلق داشت و ۱.۳ درصد از کل سهام برکت معامله شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاینسهیل بانی؛ روز جاری در مجموع حدود دو هزار و ۶۶۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «برکت»، «شستا»، «فولاد»، «شپنا» و «خساپا» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در آخرین روز هفته معادل ۲۶۰میلیارد تومان سهام گروه دارویی برکت دست به دست شد، سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی پس از معاملاتی به ارزش ۲۳۰میلیارد تومان دوم شد و سهام فولاد مبارکه اصفهان نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «فلزات اساسی» تعلق داشت به طوری که ۴۱۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «بانک‌ها و مؤسسات اعتباری» با معاملات ۳۵۰میلیارد تومانی دوم شد و «مواد و محصولات دارویی» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۱.۳ درصد از کل سهام برکت معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۴۶درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در چهار سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۱۳نماد نخست اختصاص داشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

بیشترین ارزش معاملات 00.01.25رتبه‌بندی_سهام_در_معاملات_بورس_و_فرابورس_1400_01_25

بیشتر بخوانید
ارسال نظر