اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام (۱۷فروردین)/ حضور خزامیا در برترین معاملات با رشد حداکثری قیمت

امروز معامله‌گرها ۱۶۵میلیارد تومان سهام پالایش نفت اصفهان خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه فرآورده‌های نفتی تعلق داشت و ۱.۴درصد از کل سهام خزامیا معامله شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاینسهیل بانی؛ روز جاری در مجموع حدود دو هزار و ۵۰۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «شپنا»، «برکت»، «شتران»، «خودرو» و «خساپا» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در چهارمین روز هفته معادل ۱۶۵میلیارد تومان سهام پالایش نفت اصفهان دست به دست شد، گروه دارویی برکت پس از معاملاتی به ارزش ۱۵۰میلیارد تومان دوم شد و سهام پالایش نفت تهران نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «فرآورده‌های نفتی» تعلق داشت به طوری که ۳۵۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «خودرو و ساخت قطعات» با ۳۳۰میلیارد تومانی دوم شد و «فلزات اساسی» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۱.۴درصد از کل سهام خزامیا (زامیاد) معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۳۷.۸درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در سه  سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۱۹نماد نخست اختصاص داشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

بیشترین ارزش معاملات 00.01.17

رتبه بندی ارزش معاملات 00.01.17

بیشتر بخوانید
ارسال نظر