اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

اگر سهام شبندر دارید بخوانید (۱۶فروردین)/ پالایش نفت بندرعباس خیز رشد برداشت

در پایان معاملات بورس امروز سهام شبندر ۱.۵درصد افت کرد و برای اولین بار در سال ۱۴۰۰ در آخرین معاملات خود با رشد قیمت رو به رو شد.

برای اطلاع از به روز‌ترین اخبار بورس و فرابورس تهران اینجا کلیک کنید!

اقتصادآنلاین - سیده زینب رزم گیر؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت پالایش نفت بندرعباس ۱.۵درصد افت کرد و میان نماد‌های پرتراکنش قرار گرفت.

گفتنی است «شبندر» از ابتدا سال سرخ‌پوش بود و امروز برای اولین بار در سال ۱۴۰۰ در آخرین معاملات خود با رشد قیمت رو به رو شد. این نماد معاملات امروز خود را با صف فروش ۱۶میلیونی آغاز کرد. صف فروش «شبندر» سه مرتبه برچیده شد و در یک ساعت پایانی بازار به صورت متعادل و به سمت قیمت‌های بالاتر معامله شد.

آخرین قیمت معامله شده برای سهام شرکت پالایش نفت بندرعباس ۲۶,۳۰0ریال ثبت شد که نسبت به دیروز ۰.۳درصد رشد داشته است. تعداد ۳۷میلیون برگه سهم‌ این شرکت در دست معامله‌گران دست به دست شد و فردا با قیمت ۲۵,۸۰۰ریال معاملات خود را آغاز خواهد کرد.

ارزش معاملات امروز «شبندر» به رقم ۹۵میلیارد تومان رسید. ۷۶درصد خریداران سهام شرکت پالایش نفت بندرعباس افراد حقیقی‌ و ۲۴درصد‌‌، کد‌های حقوقی بودند. از طرفی اکثر فروشندگان را حقیقی‌ها تشکیل دادند.

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی روی آن کلیک کنید

شبندر16فروردین

بیشتر بخوانید
ارسال نظر