اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

ویژه سهامداران شستا (۱۰فروردین)/ شستا در صفر تابلو به کار خود پایان داد

در چهارمین روز هفته، شستا با معاملاتی ۹۶میلیارد تومانی، ۰.۶درصد رشد کرد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

برای دنبال کردن اخبار سهام شستا اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاین سهیل بانی؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی پس از معاملاتی متعادل با رشد ۰.۶درصدی، عدد ۱۱,۵۱۰ریال را به عنوان قیمت پایانی ثبت کرد و در میان نمادهای پرتراکنش جای گرفت. همچنین قیمت آخرین معامله شستا بدون تغییر نسبت به روز گذشته، ۱۱,۴۴۰ریال رقم خورد.

در معاملات امروز «شستا»، حدود ۸۴میلیون برگه سهم رد و بدل شد که از این تعداد حدود ۸۱میلیون برگه سهم (۹۷درصد) را اشخاص حقیقی و سه میلیون سهم (سه درصد) را کدهای حقوقی خریداری کردند. در سمت فروش نیز حقیقی‌ها دست بالاتر را داشتند و  ۸۷درصد برگه سهم‌های «شستا» را فروختند و حقوقی‌ها سهم ۱۳درصدی از فروش این نماد داشتند. همچنین ارزش معاملات شستا به بیش از ۹۶میلیارد تومان رسید.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

شستا

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    دلار افزایش قیمت داشته تو این چند روز گذشته، ایران هم با چین قرارداد ۲۵ ساله بستند، بجای اینکه بورس مثبت و صعودی بشه ، هرروز داره منفی و کاهشی میشه!!!!!!!!! مگه کارشناسان بورسی به قول خودشون خبره، نگفتند که بورس با دلار رابطه ی مستقیم داره؟ پس کو؟ چرا با افزایش و یا کاهش نرخ دلار ، شاخص بورس و فرابورس داره هر روز منفی و نزولی میشه؟؟!!!!!!!! تو این مملکت خراب شده کسی نیست که بر کار سازمان بورس نظارت داشته باشه؟؟؟!!!!!!!!