اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام(۲۶اسفند)/ ارزش معاملات از هفت هزار میلیارد عبور کرد

امروز معامله‌گرها ۳۴۰میلیارد تومان سهام گروه دارویی برکت خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه محصولات شیمیایی تعلق داشت و ۸.۸درصد از کل سهام رایان هم افزا معامله شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاینسهیل بانی؛ روز جاری در مجموع حدود هفت هزار و ۱۰۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «برکت»، «شپنا»، «خساپا»، «وبملت» و «خودرو» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در چهارمین روز هفته معادل ۳۴۰میلیارد تومان سهام گروه دارویی برکت دست به دست شد، پالایش نفت اصفهان پس از معاملاتی به ارزش ۲۶۰میلیارد تومان دوم شد و سهام سایپا نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «محصولات شیمیایی» تعلق داشت به طوری ۸۳۰میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «فلزات اساسی» با معاملات ۸۲۰میلیارد تومانی دوم شد و «خودرو و ساخت قطعات» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۸.۸درصد از کل سهام رایان هم افزا (رافزا) معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۲۷.۳درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در ۱۰سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۳۴نماد نخست اختصاص داشت.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

بیشترین ارزش معاملات 99.12.26

رتبه بندی ارزش معاملات 99.12.26

بیشتر بخوانید
ارسال نظر