اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

بیشترین ارزش معاملات سهام در بازار امروز/ اپال ۲۰درصد ارزش معاملات را به نام خود زد

امروز معامله‌گرها ۸۰۰میلیارد تومان سهام فرآوری معدنی اپال کانی خرید و فروش کردند، بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه استخراج کانه‌های فلزی تعلق داشت ۲.۵درصد از کل سهام اپال معامله شد.

برای آگاهی از آخرین اخبار بورس اوراق بهادار تهران اینجا کلیک کنید

اقتصاد آنلاینسهیل بانی؛ روز جاری در مجموع حدود سه هزار و ۸۲۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شد که پنج نماد «اپال»، «برکت»، «فملی»، «کزغال» و «شستا» به ترتیب در رتبه اول تا پنجم لیست بیشترین ارزش معاملات سهام قرار گرفتند.

در آخرین روز هفته معادل ۸۰۰میلیارد تومان سهام فرآوری معدنی اپال کانی دست به دست شد، گروه دارویی برکت پس از معاملاتی به ارزش ۲۵۰میلیارد تومان دوم شد و سهام ملی صنایع مس ایران نیز به جایگاه سوم معاملات رسید.

بیشترین معاملات بورس و فرابورس به گروه «استخراج کانه‌های فلزی» تعلق داشت به طوری که ۸۶۵میلیارد تومان فقط در این بخش جابجا شد، گروه «فلزات اساسی» با معاملات ۴۰۰میلیارد تومانی دوم شد و «بانک‌ها و موسسات اعتباری» در جایگاه سوم قرار گرفت.

امروز ۲.۵درصد از کل سهام اپال معامله شد، ۱۰نماد برتر سهم ۴۷.۷درصدی از کل داد و ستدها داشتند، ارزش معاملات در ۵سهم به بیش از ۱۰۰میلیارد تومان رسید و نصف ارزش کل معاملات نیز به ۱۲نماد نخست اختصاص داشت. 

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی، روی آن کلیک کنید

بیشترین ارزش معاملات 99.12.13

رتبه بندی ارزش معاملات 99.12.13

بیشتر بخوانید
ارسال نظر