رییس مرکز آموزش سازمان بورس خبر داد؛

ثبت‌نام آزمون‌ گواهینامه‌های حرفه‌ای بورس از ۱۱اسفندماه

ثبت نام آزمون‌های بازار سرمایه ویژه سه ماهه اول ۱۴۰۰ از ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ۱۱ اسفندماه آغاز می شود.

به گزارش اقتصادآنلاین، امین سادات، رییس مرکز آموزش سازمان بورس و اوراق بهادار، گفت: ثبت‌نام آزمون‌ گواهینامه-های حرفه‌ای بازار سرمایه از ساعت ۰۹:۰۰ صبح روز دوشنبه ۱۱ اسفندماه ۱۴۰۰ آغاز و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

رییس مرکز آموزش با بیان اینکه امکان ثبت نام هر آزمون برای داوطلبان در سه ماهه اول فقط یک‌بار می‌باشد، گفت: به منظور ایجاد فرصت یکسان برای داوطلبان، امکان تغییر و جابجایی هیچ آزمونی وجود ندارد، و داوطلبان فقط یک‌بار می‌توانند جهت ثبت‌نام برای هر آزمون اقدام نمایند. بنابراین به داوطلبان توصیه می‌شود با دقت بیشتری زمان و ساعت آزمون خود را انتخاب کنند.

سادات در خصوص لزوم رعایت پیش‌نیاز تمامی آزمون‌ها عنوان کرد: لازم است تمامی داوطلبان پیش از انتخاب آزمون، قوانین پیش‌نیاز و هم‌چنین شرایط عمومی و اختصاصی را مطالعه کنند. وی همچنین تأکید کرد برابر خط مشی سازمان و به منظور حفظ سلامتی تمامی داوطلبان، کلیه آزمون‌ها با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی انجام می شود.
جهت اطلاع از برنامه زمان‌بندی آزمون‌ها به تارنمای مرکز آموزش به آدرس https://icmc.seo.ir مراجعه کنید.

منبع: انتخاب
بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    این آزمون ها باید به صورت آنلاین و یا حضوری در تمام مراکز استان ها برگزار شود. کشاندن مردم از سراسر کشور به تهران برای یک آزمون در قرن 21 مضحکانه است