اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

افت قیمت سهام برکت پس از ۵روز رشد متوالی

در پایان معاملات بورس امروز سهام برکت با افت دو درصدی مواجه شد. گفتنی است این نماد دقایق کوتاهی از ابتدای بازار را به صف فروش نشست و در ادامه به صورت متعادل معامله شد. برکت در روز‌های اخیر رشد قابل توجهی داشته است.

برای اطلاع از به روز‌ترین اخبار بورس و فرابورس تهران اینجا کلیک کنید!

برای اطلاع از آخرین اخبار برکت اینجا کلیک کنید!

اقتصادآنلاین-سیده زینب رزم گیر؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت گروه دارویی برکت با افت دو درصدی مواجه شد و بین نمادهای پرتراکنش قرار گرفت. 

سهام شرکت گروه دارویی برکت در آخرین معاملات خود، عدد ۱۷,۷۲۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته چهار درصد کاهش یافته است. همچنین با جابجایی ۱۴۰میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۸,۱۰۰ریال آغاز خواهد کرد.

ارزش معاملات امروز «برکت» به رقم ۲۵۰میلیارد تومان رسید. همچنین ۹۸درصد از سهام شرکت گروه دارویی برکت را حقیقی‌ها و دو درصد را حقوقی‌ها خریداری کردند. از طرف دیگر، ۱۳۷میلیون برگه سهم (۹۹درصد) را اشخاص حقیقی و تعداد یک میلیون سهم (۱درصد) را کدهای حقوقی به فروش رساندند.

گفتنی است این نماد دقایق کوتاهی از ابتدای بازار را به صف فروش نشست و در ادامه به صورت متعادل معامله شد. برکت در روز‌های اخیر رشد قابل توجهی داشته است به طوری که از تاریخ ۱۹آبان ماه تا کنون ۵۰درصد افزایش قیمت ثبت کرده است.

برای مشاهده تصویر در سایز اصلی روی آن کلیک کنید

برکت10آذر

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • سمیرا
    ۰ ۰

    چرا امروز بااین همه خریدحقوقی وحقیقی سهام برکت به جای سود تو ضرره وبجبای سبزپوش شدن دوباره قرمز پوش شده حالا ۲روز بمقدار ناچیز توسود بود کلاهبرداریشون کاملاً بوضوح مشخصه.