در جریان بررسی بودجه؛

حذف یارانه این گروه قطعی شد / ثبت نام جدید یارانه از جاماندگان

نمایندگان در مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای، ضمن حذف یارانه پردرآمدها وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را در سال آینده موظف به شناسایی و ثبت متقاضیان جدید یارانه کردند.

حذف یارانه این گروه قطعی شد / ثبت نام جدید یارانه از جاماندگان

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، در جلسه علنی نوبت صبح امروز (دوشنبه) بند (د) تبصره ۱۷ تصویب شد. بر این اساس، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی موظف است ضمن بروزرسانی داده‌ها، دو بار در سال با اتکا به داده‌های متقن و ثبتی پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان و واقعیت‌های اقتصادی کشور، درآمد سرانه خانوارها و قدرت خرید مردم نسبت به شناسایی گروههای مشمول حمایت و مشمولین ماده ۱۳ قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و برقراری حمایت‌های یارانه‌ای آن ها و اعلام حذف گروههای پردرآمد از حمایت‌های یارانه‌ای اقدام نماید. سازمان هدفمندسازی یارانه ها و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مکلفند نسبت به ثبت نام افراد جدید متقاضی یارانه طبق ضوابط و مقررات اقدام نمایند.

کلیه دستگاههای اجرائی ماده (۲۹) قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران از جمله بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، فرماندهی انتظامی، سازمان ثبت احوال کشور، سازمان بورس و اوراق بهادار، سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و پزشکی قانونی موظف به همکاری و ارائه اطلاعات به‌صورت برخط، مستمر و رایگان به وزارتخانه مذکور بوده و مکلفند تا ‌فرایند استحقاق‌سنجی متقاضیان را با بهره‌برداری از شاخص‌های پایگاه، تدقیق، هدفمند و اثربخش نمایند.

ارسال نظر
ارسال نظر
 • مجید
  ۰

  برای 300 تومن چه پدر سوخته بازی‌هایی درمیارن تور خدا

 • س ه
  ۰

  مجلس انقلابی چن وقت پیش در مورد کاخنشینان یک طرح تصویب کرد حالا در مورد گدا گشنه ها طرحی دیگر این دو تا را ملت با هم مقایسه کنن بعد به مجلس انقلابی شون افتخار کنن !!!!!!!!!!!!

 • حسن
  ۰

  حتما دهک های 1 تا 6 حذف میشن و بقیه مثل مسؤلان و سران مملکت بجای اینها یارانه بگیرن

 • ناشناس
  ۰

  کاش یارانه همه روحذف کنن وهمه چیزگرون تربشه

 • غلامرضا
  ۰

  مالیات پردرامدهارابطورانسانی بگیریدیارانه هم بهشان بدهیدشما میلیاردمیلیاردمالیات نمیگیردسریارانه انها بحث میکنیدایمجلسیهای احمق

 • حمید کاظمی
  ۰

  با سلام : طبق مقررات،اگه مسولین پیش روند و بگفته خود عمل کنند واقعا خوب عالیه ب قول معروف حق ب حقدار میرسه و دوم اینکه واقعا کسانی هستند که ب این پول احتیاجی ندارند ، و مهم تر از این سهام عدالت که دولت محترم قول داده که ب جا مانده ها هم سهام را و هم سود آن را تا پایان امسال میدهد !!!! من خودم یکی از کسانی هستم که نه خودم ونه خانواده ام سهام عدالت نداریم ،و ،واقعا احتیاج ب سهام و سود آن داریم ؟ حالا اگه ب قولهایی که داده اند عمل کنند هم حق مردم را داده اند وهم اعتماد مردم را جلب کردهاند ،توکل ب خدا حمید کاظمی از البرز ،امید وارم حد اقل این پیام را ب مسیولین محترم برسانید ؟؟؟؟

 • حمید کاظمی
  ۱

  امیدوارم که ارسال شده باشد .......