پرداخت ۱۴ هزار و ۵۰۰ دلار ارز برای یک گروه خاص + جزییات بیشتر

مدیر تالار مرکز مبادله ارز و طلا در مورد دریافت ارز دانشجویی گفت: بر اساس مقررات، دانشجویان برای دریافت شهریه سیزده هزار دلار، و برای اسکان نیز ۱۵۰۰ یورو دریافت خواهند کرد.

پرداخت ۱۴ هزار و ۵۰۰ دلار ارز برای یک گروه خاص + جزییات بیشتر

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، مدیر تالار مرکز مبادله ارز و طلا در خصوص شرایط دریافت ارز دانشجویی گفت:طی هماهنگی‌هایی که مرکز مبادله با وزارت علوم و وزارت بهداشت انجام داده، دانشجویان بورسیه و غیربورسیه متقاضی ارز دانشجویی می‌توانند با مراجعه به سامانه وزارت بهداشت تحت عنوان موحد و سامانه وزارت علوم تحت عنوان سجاد به صورت غیرحضوری ثبت نام کنند.

وی افزود: سازمان دانشجویی همکاری خوبی با مرکز مبادله داشته مبنی براینکه میز خدمتی هم در طبقه همکف سازمان دانشجویی در این خصوص تهیه دیده است.

توکلی در خصوص سقف ارز دریافتی تصریح کرد: بر اساس مقررات، دانشجویان برای دریافت شهریه سیزده هزار دلار، و برای اسکان نیز ۱۵۰۰ یورو دریافت خواهند کرد.

مدیر تالار مرکز مبادله ارز و طلا ادامه داد: دانشجویان بعد از ثبت درخواست ارز دانشجویی در سامانه وازرت علوم و وزارت بهداشت و همچنین پس از اخذ کد رهگیری با مراجعه به بانک می‌توانند ارز خود را در بازده زمانی مشخص دریافت کنند؛ بنابراین استفاده از کد رهگیری زمان مشخصی دارد و امکان اینکه دانشجو در یک بازده زمانی دیگر بخش دیگری از ارز خود را بخواهد دریافت کنند، وجود ندارد.

توکلی در پایان عنوان کرد: قابل ذکر است که اگر دانشجویان متقاضی طبق آنچه که در سامانه موحد و سجاد ذکر شده مدارک خود را بارگذاری کنند درکوتاهترین زمان ممکن می‌توانند ارز خود را دریافت کنند.

منبع: تسنیم
ارسال نظر
ارسال نظر