کد خبر 583508
اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

تحلیل تکنیکال قیمت دوج کوین/ روند قیمتی میم کوین مشهور چگونه خواهد بود؟

میم‌کوین محبوب دوج‌کوین به علت حمایت سلبریتی‌های مشهور جهان و حمایت رسانه‌ای قوی دارای طرفداران بسیا زیادی است. طرفدارانی که منتظر حمایت حامی اصلی این رمزارز یعنی ایلان ماسک هستند.

اقتصاد آنلاین – شیرکو سهرابی؛ طی اظهارات و نقدهای اخیر چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)  خالق کاردانو به کاربردی نبودن میم‌کوین‌هایی مانند دوج‌کوین و شیبا اینو علی‌رغم حجم بازار میلیارد دلاری آنها، این نگرانی مجددا بین طرفدارن دوج‌کوین به وجود آمده که آیا دوج دوباره ریزش می‌کند یا حمایت می‌شود و اهداف مد نظر طرفداران این رمزارز را برآورده می‌‌کند.

  طرفداران دوج و شیبا اعتقاد دارند که این شبکه‌ها و جمع طرفداران آنها خود انعکاس‌دهنده و تعیین‌کننده قیمت این رمزارزها هستند. در حالی که  هر پروژه در این حوزه باید از لحاظ بنیادی، تراکنش‌ها و تجارت، پتانسیل کافی برای استفاده کاربر داشته باشد و مشخص باشد که چطور این ویژگی‌ها قرار است در جهان واقعی کار کرده و در آن تغییری ایجاد کنند. بنابراین از این لحاظ که بنیاد دوج به شدت نامطلوب است هیچ بحثی وجود ندارد، اما نباید این نکته فراموش شود که بسیاری از رمزارزها بدون وجود بنیاد نسبتا مناسب در حال صعودهای نجومی هستند.

در ادامه به تحلیل تکنیکال این رمزارز و روند قیمتی آن در روزهای آینده پرداخته می شود.

WhatsApp Image 2021-11-23 at 12.36.06 PM

طبق نمودار بالا(قسمت آخر نمودار در ادامه با جزییات بیشتری نمایش داده می شود) دوج‌کوین درگیر یک ناحیه مثلث کاهشی است که هم اکنون به کف مثلث سفید رنگ نزدیک شده و به طور کلی در ناحیه تراکم مثلث قرار دارد. بنابراین شکست هر کدام از ضلع‌های مثلث و تثبیت بالا یا پایین مثلث می‌تواند ادامه روند صعودی یا نزولی را به ما نشان دهد. لازم به ذکر است که در حال حاضر مقاومت میانگین ۱۰۰ روزه را می‌توان برای دوج‌کوین در نظر گرفت و همچنین ناحیه ۰.۱۶دلار (مستطیل قرمز رنگ) می‌تواند حمایت خوبی برای دوج‌کوین باشد.

WhatsApp Image 2021-11-23 at 12.36.22 PM

نمودار بالا قسمت آخر نمودار قبلی است که تارگت‌ها (قیمت‌ مورد هدف) را در صورت صعود و حدضررها را در صورت نزول به ما نشان می دهد.

معامله‌گران باید دقت کنند ترید (معامله) یا سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال به خصوص رمزارزهایی مانند دوج‌کوین، دارای ریسک بالایی است و باید تمام جوانب کار را در نظر بگیرند.

ارسال نظر