کد خبر 580054
سازمان حمایت اعلام کرد؛

هر گونه افزایش قیمت نان ممنوع!

سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان روز جمعه با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که هرگونه افزایش قیمت نان در کشور غیرقانونی است.

به گزارش اقتصادآنلاین، در اطلاعیه سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان با اشاره به اعلام قیمت ۲۵ قلم کالای اساسی توسط وزارت جهادکشاورزی از جمله انواع نان آمده است: بر اساس دستورالعمل‌ها و ضوابط تدوین شده قبل، هرگونه تغییر در قیمت نان پیش از این به کارگروه‌های استانی گندم آرد و نان با ریاست استانداران سراسر کشور واگذار شده و قیمت‌های اعلامی اخیر توسط وزارت جهاد کشاورزی صرفاً مربوط به شهر تهران است که پیش از این در کارگروه استانی مصوب شده و ارتباطی به سایر استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور ندارد.

در ادامه آمده است: قیمت‌های اعلامی شهر تهران نیز پیش از این، در کارگروه گندم آرد و نان استان تهران مصوب شده و در حال اجرا است و باید رعایت شود و هیچ افزایشی نباید صورت گیرد. بازرسان سازمان‌های جهاد کشاورزی، وزارت صمت و اتاق اصناف سراسر کشور مکلفند با هرگونه افزایش قیمت انواع نان برخورد قانونی داشته باشند و  پرونده تخلف را در اسرع وقت به شعب سازمان تعزیرات حکومتی ارسال کنند.

ارسال نظر

  • حداقل بگیر بدبخت تامین اجتماعی
    ۰ ۰

    نان که 40 درصد افزایش پیدا کرده اونم 2 ماه پیش دیگه چه ممنوعیتی مگه اینکه دوباره بخاین گرونش کنید
    نه روز برای مردم مانده نه شب دیگه پدره مردم رو دراوردید