کد خبر 565304
وزیر امور اقتصادی و دارایی؛

۱۳هزار میلیارد تومان منابع مالیاتی به یک هزار شهر اختصاص یافت / هدف نهایی دولت سیزدهم رفع محرومیت است

وزیر امور اقتصادی و دارایی با تایید توزیع نامتوازن و نامتعادل منابع مالیاتی در کشور گفت: مبلغ ۱۳هزار میلیارد تومان در قالب ماده۵۸ برای یک هزار شهر در کشور اختصاص پیدا کرده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سید احسان خاندوزی روز جمعه در نشست شورای اداری شهرستان آبدانان اظهار داشت: این مقدار با توجه به مشکلات موجود بسیار کم و ناچیز است که امیدوارم بتوانیم با اصلاح روش های ناکارآمد مشکل را در آینده حل‌ کنیم.

وی یادآور شد: هدف نهایی دولت سیزدهم رفع محرومیت، حذف تبعیض از سطح کشور و رسیدگی جدی به مناطق محروم است.

وزیر اقتصاد با اشاره به کسری بودجه و تنگناهای موجود مالی دولت تاکید کرد: با تکیه به توانمندی ها و داشته های داخلی و استفاده از تعاملات و تسهیلات ناشی از مساعدهای خارجی و بکارگیری کلیه ظرفیت های ‌نهفته کشور امکان گشایش در گره از کار مردم امکان پذیر است.

خاندوزی به بازدید خود از تونل کبیرکوه اشاره کرد و افزود: تونل کبیرکوه طرحی بی نظیر و اثرگذار است که در تلاش هستیم با هماهنگی رییس جمهوری از طریق  سازمان برنامه اعتبارات‌ لازم را برای اتمام آن تامین و تخصیص دهیم.

وزیر امور اقتصادی و دارایی در بدو ورود به شهرستان آبدانان در گلزار شهدا حاضر و به مقام شامخ ۲۲۰ شهید این خطه ادای احترام کرد.

خاندوزی اضافه کرد: شهرستان آبدانان با شهیدان و ایثارگرانش و اهدای نخبگانی همچون شهید هسته ای داریو رضایی نژاد و سردار شهید حاج صارم طهماسبی و دیگر شهدای گرانقدر چون درّی فروزان بر تارک استان ایلام می درخشد.

ادای احترام به شهدا، بازدید از تونل کبیرکوه و باند فرودگاه از دیگر برنامه های وزیر اقتصاد در جریان سفر به شهرستان آبدانان بود.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    محرومیت کی درست میشه 40سال همین میگین