کد خبر 561332

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

یارانه نقدی امشب واریز می‌شود / یارانه جاماندگان، همچنان بی‌سرانجام!

صد و بیست و هفتمین مرحله از یارانه نقدی، امشب بیستم شهریور ماه، راس ساعت۲۴، به حساب مشمولان این یارانه واریز خواهد شد.

اقتصاد آنلاین – سیده زهرا محمودی؛ سازمان هدفمندی یارانه‌ها، در اطلاعیه‌ای جدید، از پرداخت یارانه نقدی خبر داد؛ یارانه نقدی شهریور ماه، امروز شنبه، 20شهریور و راس ساعت24 به حساب مشمولان آن واریز خواهد شد.

مبلغ یارانه نقدی شهریور ماه مانند ماه‌های گذشته 45هزار و 500تومان برای هر نفر است و افرادی که مشمول این یارانه هستند، می‌توانند پس از واریز وجه، یارانه نقدی شهریور ماه را برداشت نمایند.

لازم به ذکر است که طبق اطلاعیه این سازمان بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا و اطلاع‌رسانی‌های قبلی، این ماه پانزدهمین قسط از اقساط تسهیلات قرض‌الحسنه یک میلیون تومانی از یارانه سرپرستان خانواری که این وام را دریافت کردند، ، کسر خواهد شد.

یارانه‌ جاماندگان؛ همچنان بی‌سرانجام

چندی قبل مقرر شده بود که جاماندگان یارانه‌های نقدی و معیشتی هم بتوانند برای دریافت این دو یارانه ثبت‌نام و مشمولان آن، این یارانه‌ها را دریافت نمایند؛ اما هنوز با وجود اینکه مدت زیادی از این اطلاعیه گذشته، دراین باره هیچ اطلاع‌رسانی خاصی صورت نگرفته و جاماندگان یارانه همچنان سردرگم هستند.

از سویی به آن‌ها گفته شده برای دریافت یارانه و ثبت‌نام، به صورت حضوری مراجعه نکنند و از سویی دیگر نیز باتوجه به گذشت زمانی نسبتا طولانی، هیچ شفاف‌سازی در این باره صورت نگرفته است. 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • شادی
  ۱ ۰

  خدا روشکر

 • وحید کامران
  ۳ ۰

  کار ما از سردرگمی گذشته به عصاب خورد کنی شده نه بدن سالم برای کار کردن نه درآمدی هم پدر مریض هم مادری بیماری قلبی و فلج ثبت نام هم کردم یارانه نقدی و معیشتی چند سال هست واجد شرایت هستیم ولی کسی جواب گو نیست

 • علی صالهی
  ۴ ۰

  قیمت همه چی بالارفته بجزیارانه اینهم دولت ریسی

 • جواد
  ۳ ۰

  ما یارانه ی معیشتی نمیگیریم واقعا نیاز داریم لطفا مسولین رسیدگی کنن

 • علی فرهمند
  ۱ ۰

  سلام ماکه از سال ۹۳ هیچ یارانه ای نگرفتیم خاهشان یک فکری برداری اگر دوس دارین

 • سمیرا
  ۲ ۰

  سلام من سرپرست خونواده هستم دوتا دختریم ک پدر مادرمون فوت شده و یارانه نقدی رو میریزن اما یارانه معیشتی رو ندادن بهمون بخدا خیلی گرونه همه چی لطفا رسیدگی کنید ک بهم ولریز کنن

 • ناشناس
  ۱ ۰

  سلام منم از سال 93یارانه ام قطع شده جاماندم هرچه هم رفتم پلیس به علاوه ده انگارنه انگار توروخدا این چ مملکتی که ماداریم😔😔

 • کریم
  ۱ ۰

  سلام ا زیارانه جاه مانده ام کارگرهستم هیچ درآمدی ندارم چرا ثبت نام نمی کنند

 • موسی ملائی پسر مجرد
  ۰ ۰

  باسلام۰چندساله یارانه بنده را قطع کرده اند و کمک یارانه و بسته معیشتی بهم نمی‌دهند ۰مگه ما ایرانی نيستيم؟ چرا حق بنده را نمی‌دهند؟