کد خبر 558297

بر اساس اعلام سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها؛

اولین یارانه معیشتی دولت سیزدهم امشب واریز می‌ شود

اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها با صدور اطلاعیه‌ای زمان واریز یارانه معیشتی شهریور ماه سال ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی سازمان هدفمند سازی یارانه‌ها با صدور اطلاعیه‌ای زمان واریز یارانه معیشتی شهریور ماه سال ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

متن اطلاعیه به شرح ذیل می‌باشد:

احتراماً؛ بدین وسیله به اطلاع هموطنان عزیز می‌رساند (بیست و دومین) مرحله یارانه معیشتی ساعت ۲۴:۰۰ روز چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

همانند دوره‌های قبل خانواده‌های یک نفره ۵۵ هزار تومان، خانواده‌های دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، خانواده‌های سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، خانواده‌های چهار نفره ۱۷۲ هزار تومان و خانواده‌های پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان یارانه معیشتی دریافت خواهند نمود.

لازم به ذکر می‌باشد این ماه نهمین قسط از پرداخت دومین مرحله وام یک میلیون تومانی کرونایی از حساب سرپرستان خانواده‌هایی که این وام را دریافت نموده اند کسر خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۱ ۰

  اعلام کردن لازم نیست اینقدر در ذلت هستیم یک تومان هم یک تومان است من برای خودم می گوییم با دیگران کار ندارم ولحظه شماری هم می کنم چون چیزی برای از خجالت در آمدن بچه ها ندارم

 • مهتاب
  ۱ ۰

  به درک اسم این یارانه عوضی ناعادلانه رو نیارید که معلوم نیست به کی میدن

 • سیّدمحمّدزعفرانچی
  ۰ ۰

  .