کد خبر 556772

کدام قاره بالاترین ذخایر رمزارز را دارد؟

آسیایی ها رکورد دار دارندگان ارزهای مجازی در دنیا هستند، سرمایه گذاری هند به عنوان دومین دارنده ارز مجازی ۴۰۰ درصد رشد داشته است.

به گزارش راشاتودی، یک تحقیق جدید نشان می دهد که کشورهای آسیایی بیشترین دارنده ارزهای مجازی در دنیا هستند به طوری که کشور هند در ماه ژوئن بیش از ۱۵ میلیون استفاده کننده ارز مجازی در این  کشور داشت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، در یک نظر سنجی ۳۰ درصد مردم این کشور گفته اند که ارز مجازی نگه داری می کنند، در بین کشورهای آسیایی ویتنام بیشترین دارنده ارز مجازی است که ۴۰ درصد مردم این کشور ارز مجازی نگهداری یا استفاده می کنند. پس از آن کشور هند و کشورهای اندونزی، مالزی و فیلیپین در جایگاه های بعدی قرار دارند.

بر اساس این گزارش در کشور هند بیت کوین بیشترین استفاده را دارد و ۱۶ درصد صاحب این نوع ارز  هستند و پس از آن ریپل با ۸ درصد و اتریوم با ۶ درصد و بیت کوین کش با ۶ درصد در مکان های بعدی قرار گرفته اند.

همچنین سرمایه گذاری ارزهای مجازی هم در این کشور از آوریل ۲۰۲۰ تا می ۲۰۲۱ با ۹۲۳ میلیون دلار افزایش به رقم ۶۰۶ میلیارد دلار رسیده و افزایش ۴۰۰ درصدی را در این بازه زمانی داشته است.

بر اساس این گزارش رییس شرکت «کوین سویچ کوبر» گفته است که در سال ۲۰۲۱ سرمایه گذاری روی بیت کوین افزایشی زیادی خواهد داشت چرا که شرکت ها برای استفاده از این نوع ارزها اقبال خوبی نشان می دهند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر