با توجه به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا صورت گرفت؛

لغو طرح ترافیک و تعطیلی مراکز معاینه فنی تهران

براساس مصوبه شورای حمل ونقل وترافیک شهر تهران و با توجه به مصوبه ستاد مقابله با کرونا مبنی بر تعطیلی روزهای ۲۵لغایت ۳۰مردادماه، طرح ترافیک در این روزها اجرا نمی شود و تمامی مراکز معاینه فنی در این روزها تعطیل خواهد بود.

لغو طرح ترافیک و تعطیلی مراکز معاینه فنی تهران

به گزارش اقتصادآنلاین، در شصت و نهمین جلسه شورای حمل و نقل و ترافیک که با حضور اعضا در محل معاونت حمل و نقل و ترافیک برگزار شد، اجرای طرح ترافیک از روز دوشنبه مورخ ۲۵مرداد تا ۳۰مرداد لغو و همچنین تمامی مراکز معاینه فنی در روزها یاد شده تعطیل است.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در این زمینه گفت: این تصمیم با توجه به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص تعطیلی مراکز اداری، بانک ها و سایر اماکن، نظر به تعطیلات رسمی روزهای چهارشنبه تا جمعه این هفته (مقارن با تاسوعاوعاشورای حسینی) و نیز تعطیلی روز جمعه و عدم اجرای محدودیت های ترافیکی شهر تهران در این روزها گرفته شد.

به گفته سید مناف هاشمی، مقرر شد سه روز باقیمانده از این تعطیلات ۶ روزه شامل روز های دوشنبه، سه شنبه وشنبه مورخ ۲۶، ۲۵و۳۰مرداد نیز محدودیت های طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا در شهر تهران اجرا نشود و تمامی مراکز معاینه فنی تعطیل خواهد بود.

وی از شهروندان درخواست کرد با توجه به لغو طرح ترافیک تا آنجایی که می توانند در شرایط بحرانی کرونا از ترددهای غیر ضروری پرهیز کنند.

ارسال نظر
ارسال نظر