۲ نفر

تولید التماسی! / صحبت‌های جالب و قابل تأمل یک کارآفرین معدنی

۵ اردیبهشت ۱۴۰۳، ۱۳:۵۸
کد خبر: 838266
تولید التماسی! / صحبت‌های جالب و قابل تأمل یک کارآفرین معدنی

جمیلی مدیرعامل هلدینگ زرین اظهار کرد: ما با وضعیتی به نام تولید التماسی روبرو هستیم. به جای تمرکز بر تولید، مجبور به التماس به نهادهای مختلف دولتی برای حل مشکلاتمان هستیم. این در حالی است که من به عنوان یک تولیدکننده، درس التماس نخوانده‌ام و به اقتصاد دستوری و تولید التماسی اعتقادی ندارم.

به گزارش اقتصاد آنلاین، جمیلی مدیرعامل هلدینگ زرین اظهار کرد: ما با وضعیتی به نام تولید التماسی روبرو هستیم. به جای تمرکز بر تولید، مجبور به التماس به نهادهای مختلف دولتی برای حل مشکلاتمان هستیم. این در حالی است که من به عنوان یک تولیدکننده، درس التماس نخوانده‌ام و به اقتصاد دستوری و تولید التماسی اعتقادی ندارم.

جمیلی افزود: اگر روح برنامه تولید و اقتصاد را به درستی درک کنیم، دیگر نیازی به التماس نخواهد بود. ما به جای طرح مسائل شعاری، باید به دنبال راه‌حل‌های عملی برای حل مشکلات موجود باشیم.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط فعلی که برای تولید و اخذ مجوز باید التماس کرد، پیشنهاد می‌کنم لایحه‌ای با عنوان "تولید التماسی" به مجلس ارائه شود! همچنین در دانشگاه‌ها واحدی با عنوان "قانون تولید التماسی" تدریس شود، زیرا بدون آموزش، در این زمینه دچار خطا خواهیم شد.

مدیرعامل هلدینگ زرین اذعان داشت: قبول مسئولیت بدون داشتن لیاقت کافی، خیانت به مردم و کشور است. ما خواهان تحولی اساسی در نظام اقتصادی و رفع موانع تولید هستیم. تا زمانی که این مشکلات حل نشوند، شعار (جهش تولید) محقق نخواهد شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha