واکنش گرشا رضایی به توهین در کنسرت زاهدان + فیلم

به گزارش اقتصاد آنلاین،  گرشا رضایی چند روز قبل کنسرتی در زاهدان داشت. ویدئویی از این اجرا در شبکه های اجتماعی منتشر شده که نشان می دهد یکی از تماشاچیان حاضر در سالن در میانه ی کنسرت فریادزنان از رضایی می خواهد که پلی بک اجرا نکنند.

رضایی در پاسخ شروع به تحقیر این تماشاچی می کند. او پس از تمسخر تماشاچی معترض مدعی می شود گروهش از بهترین موزیسین های ایران و دنیا در سبک پاپ هستند و می گوید: «بعضی‌ ها می‌ خواهند بگویند ما هم بلدیم. همین الان این فرد را بیاورم روی استیج و دو سؤال از او بپرسم، ایزی لایف لازم می‌ شود.»

در واکنش به این اتفاق سرپرست معاونت حقوق عامه دادستانی مرکز سیستان و بلوچستان گفت: در روز‌های گذشته یک خواننده گمنام در زاهدان حضور یافته و در خلال اجرای کنسرت، اهانتی به زبان، لهجه و گویش غنی مردم استان سیستان و بلوچستان می‌کند که به هیچ وجه قابل پذیرش نیست.

حالا گرشا رضایی ویدیویی درباره اتفاق کنسرت زاهدان منتشر کرده است.

 

 

ارسال نظر

 • مجید
  ۱ ۰

  آقای به ظاهر قبلا محترم تو دیگه تموم شدی.لحن زشت صحبت کردنت تو برنامه رو تکذیب میکنی ؟؟؟ خدا وکیلی ساقیت کیه ؟؟ چی میزنی ؟؟؟ متاسفم برای خودم و همه کسانی که آهنگ هات رو گوش میکردیم.ولی خب خدا رو شکر زود خودتو رو کردی.برای تو متاسف نیستمااااا ،برای خودمون متاسفم.

  • زهرا
   ۰ ۰

   دقیقا منم این احساسو دارم

پربازدیدترین ویدیو ها