کد خبر 194802
A
وجود تخلفات گسترده و سازمان‌یافته در انتخابات ساری

یک منبع آگاه از هیأت نظارت بر انتخابات شورای شهر ساری گفت: پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی ساری به اتفاق تمامی اعضای هیأت نظارت این شهرستان مخدوش است.

بعد از ظهر امروز لیست منتخبان پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر ساری از سوی فرماندار مرکز مازندران اعلام شد که واکنش‌های متعددی از سوی مردم و برخی از کاندیداهای شورای شهر داشته است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، منبع آگاه از هیأت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهرستان ساری در این باره با اشاره به حضور باشکوه ملت ایران در انتخابات، اظهار کرد: صیانت از آرای ملت وظیفه قانونی و شرعی مسؤولان و اعضای هیأت نظارت بر انتخابات است و بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی اینکه آرای مردم حق‌الناس است ما وظیفه سنگینی در این باره داریم.

وی با بیان اینکه اعلام نتایج اولیه انتخابات جزو ذات قانونی همه فرمانداران است، افزود: اعلام نتایج اولیه انتخابات شورای ساری دال بر صحت انتخابات نیست.

این منبع آگاه از هیأت نظارت شورای اسلامی ساری با بیان اینکه بررسی صحت انتخابات وظیفه قانونی هیأت نظارت است، تصریح کرد: تخلفات گسترده و سازمان یافته در روند برگزاری انتخابات در ساری صورت گرفته که موجب شکایت مردمی و بیش از 90 کاندیدا شده است.

وی با تأکید بر اینکه شکایات مردمی و کاندیداها در رابطه با خرید و فروش گسترده رأی با توجه به مستندات مختلف برای هیأت نظارت محرز شده است، اضافه کرد: پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی ساری به اتفاق تمامی اعضای هیأت نظارت این شهرستان مخدوش است.

این منبع آگاه از هیأت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی ساری در پایان گفت: اعضای هیأت نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی ساری با جدیت در حال بررسی گزارشات و تخلفات گسترده انتخابات این شهرستان هستند که نتیجه آن به‌‎زودی اعلام می‌شود.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

عناوین بیشتر