کد خبر 169616
A

زمان برگزاری آزمون های لغو شده دانشگاه های تهران در پی ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی و تعطیل بودن 21 دی ماه از سوی هیات دولت، اعلام شد.

امتحانات پایان ترم برخی دانشگاه‌ها قرار بود در روز 21 دی ماه برگزار شود که به دلیل ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام و اعلام تعطیلی رسمی از سوی دولت، لغو شد و بر این اساس دانشگاه‌ها برگزاری این آزمون‌ها را به روز دیگری موکول کردند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام کرد: به دلیل اعلام رسمی تعطیلی روز سه‌شنبه مورخ 21 دی 1395، تمامی امتحانات که مقرر بود در این روز برگزار شود، با حفظ ساعات اعلام شده،‌ عینا به روز شنبه 25 دی 1395 ماه منتقل خواهد شد.

بر اساس اعلام دانشگاه تهران، برگزاری تمامی امتحانات تعیین شده در روز سه شنبه 21 دی ماه به یکی از روزهای شنبه تا دوشنبه 2 تا 4 بهمن ماه موکول می‌شود.

اعلام نمرات امتحانات معوقه طبق مقررات و مهلت تعیین شده شیوه‌نامه اعلام نمرات مصوب شورای آموزشی دانشگاه، از زوط 4 دی ماه محاسبه و خواهد شد.

برنامه زمانی امتحانات معوقه در بازه زمانی اعلام‌شده، از طریق دانشکده و واحد آموزشی مربوط اطلاع‌رسانی خواهد شد.

دانشگاه شهید بهشتی نیز اعلام کرد: تمامی امتحانات لغو شده دانشگاه شهید بهشتی در روز سه ‌شنبه 21 دی ماه در روز شنبه 25 دی ماه برگزار می‌شود.

بر اساس اعلام دانشگاه تربیت مدرس، زمان برگزاری آزمون‌های دروس تخصصی تغییری نخواهد کرد اما آزمون تربیت مدرسی این دانشگاه به روز 9 دی ماه موکول شد.

دانشگاه علم و صنعت نیز در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: تمامی امتحانات مورخ سه شنبه 21 دی ماه 1395 با همان ترکیب زمانی قبلی در تاریخ پنجشنبه 30 دی ماه 1395 برگزار شده و در روال برگزاری باقی امتحانات نیز هیچ تغییری داده نخواهد شد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر

عناوین بیشتر