• یکی از دوستان بنده کار خرید و فروش خودرو صفر انجام میده با کسی در ارتباط هست که میتونه در ایام فروش خودرو به راحتی وارد سیستم بشه و خودرو ثبت نام کنه و بابت هر خودرو مبلغی رو از ١ تا ٣ میلیون تومان اخذ میکنه!! میخوام ببینم چرا کسی نظارتی بر خرید خودروهای صفر نداره! چرا ایران خودرو و سایپا خودرو رو به مصرف کننده نمیدن!

  ادامه
 • من از نگین خودرو یک کولئوس ثبت نام کردم، موعد تحویل دوماه پیش بوده، اما هنوز خبری از تحویل خودرو نیست، جواب درستی هم نمیدن!

  ادامه
 • بانک انصار پرونده‌‌ها و مدارک مردم را گرفته‌ ولی می‌گویند در این ماه به کسی وام پرداخت نمی‌کنیم! مگر یک ماه زمان کمی برای رفع مشکلات مردم است که این کار را به تاخیر می‌اندازند؟ ظاهرا توانایی مدیریت و برنامه‌ریزی اصولی برای پرداخت وام‌ها ندارند.

  ادامه
 • من‌ یک کارمند هستم که با درآمد کارمندی‌ چندین سال مبلغی رو پس‌انداز کردم تا یک خانه مسکونی خریداری کنم ولی قیمت مسکن بسیار بالا رفته و متاسفانه هیچ نظارتی از سوی مسئولان ذی‌ربط انجام نمی‌شود. من فکر نمی‌کنم در هیچ شهری به اندازه اراک قیمت مسکن به این شکل تغییر کرده‌ باشد. خواهش می‌کنم رسیدگی کنید تا ان‌شاالله قیمت مسکن پایین‌تر بیاید و من و امثال من شرمنده خانواده خود نشویم.‌

  ادامه
 • در راستای پیام مربوط به پارک خودروها در پیاده‌رو که منتشر کردید، در محله ما(میدان سبلان، ابتدای خیابان حیدری، تقاطع حیدری و رضایی) ماشین‌های سنگین کمپرسوری را در پیاده‌رو پارک کرده و باعث اذیت مردم می‌شوند. متاسفانه پلیس هیچگونه برخوردی با این ماشین‌ها نداره و ما نمی‌دونیم چطور پیگیر این موضوع باشیم؟ ممنون میشیم اگر پیگیری کنید. با تشکر‌

  ادامه

اینفوگرافیک

گزارش تصویری