در گفت‌وگو با اقتصادآنلاین مطرح شد؛

طلا تغییر جهت داد/ سکه ۵۰۰هزار تومان ارزان شد

رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران از کاهش جزیی قیمت طلا و سکه خبر داد و گفت: در پی این روند نزولی، قیمت سکه با حدود ۵۰۰تومان کاهش مجددا به کانال ۱۱میلیون تومان بازگشت.

اقتصاد آنلاین - فاطمه اکبرخانی؛ ابراهیم محمدولی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادآنلاین درباره روند قیمت طلا و سکه توضیح داد: طی این هفته روند قیمت طلا بیشتر نزولی بود اما در دو روز گذشته متاثر از رشد نرخ ارز تغییر جهت داد و وارد فاز افزایشی شد؛ اما از ظهر دیروز مجددا قیمت‌ها کاهش یافته است.

او ادامه داد: البته این کاهش قیمت درحالی رخ داده که بهای اونس جهانی نسبت به روز گذشته اندکی افزایش یافته، اما با توجه به اینکه روند صعودی دلار متوقف شده قیمت طلا و سکه نیز ارزان شده است.

به گفته محمدولی، قیمت‌های فعلی متاثر از تغییرات نرخ ارز و اونس است و با توجه به تعطیلی بازار، تقاضا در این روند نقشی نداشته است؛ امیدواریم قیمت‌ها به یک ثبات نسبی برسد تا با بازگشایی بازار شاهد تغییر چشمگیری در این بخش نباشیم.

قیمت طلا و سکه 12آذر ماه99

محمدولی با تشریح قیمت‌های امروز گفت: امروز قیمت هر قطعه سکه تمام طرح جدید در ساعت (16:00) امروز به 11میلیون و 700هزار و سکه طرح قدیم به 11میلیون تومان کاهش یافته است.

او افزود: همچنین قیمت نیم سکه به شش میلیون، ربع سکه چهار میلیون و سکه یک گرمی به دو میلیون و 350هزار تومان رسید و قیمت هر گرم طلای 18عیار نیز یک میلیون و 100هزار تومان است.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۱ ۲

    بااخبارضدونقیض والتهاب آورصرافان ودلالان وطلافروشان خ فردوسی وسبزه میدان قیمتهارابالامیبرندنتیجه اش قیمت مسکن آپارتمان متری صدمیلیون فرمانیه است وهرروزمشکل اقشارجوان راسخت ترفقیقرفقیرترمی شودواغنیاثروتمندتردولت بایدطوری رفتارکندکه درانتخابات ۱۴۰۰ تمام مردم رضایتمندوشورانقلابی زنده بماندتادشمن گستاخ نشود