کد خبر 570639

«آرمان» به زودی اعدام می‌ شود؟

پرونده آرمان که به جرم قتل دختر مورد علاقه‌اش به نام غزاله به قصاص محکوم شده در شرایطی به مرحله اجرا رسیده که سه روز پیش با تشکیل جلسه صلح و سازش در دادسرای جنایی تهران، آرمان در برابر پدر و مادر غزاله قرار گرفت تا از آنها درخواست بخشش کند. با تشکیل این جلسه، حالا سرنوشت آرمان در گرو تصمیم پدر و مادر غزاله است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از روزنامه خراسان، شنبه گذشته دادسرای جنایی تهران، محل برگزاری جلسه صلح و سازش برای تعیین سرنوشت پرونده‌ای بود که طی سال‌های گذشته جنجال زیادی در رسانه‌ها به‌وجود آورده؛ پرونده‌ای که در آن، پسری به نام آرمان متهم بود ۱۴ اسفند سال ۹۲، پس از آن که دختر مورد علاقه‌اش غزاله را به خانه‌شان دعوت کرده، او را به قتل رسانده و جسدش را داخل یک چمدان چرخدار گذاشته و در سطل زباله انداخته است.

یکی از دلایلی که باعث به ‌وجود آمدن پیچیدگی‌های قضایی در روند رسیدگی به این پرونده شد، پیدانشدن اثری از جسد غزاله در همه این سال‌ها بود؛ مسئله‌ای که حتی گاهی باعث‌ به‌ وجود آمدن ادعاهایی درباره زنده بودن این دختر شد اما این ادعاها هرگز ثابت نشد و آنچه پلیس و قضات دادگاه در جریان بررسی‌های گسترده به آن رسیدند، شکی باقی نگذاشت که دختر ۱۹ ساله توسط آرمان به قتل رسیده است.

این همان حقیقتی بود که آرمان نیز در جریان محاکمه به آن اعتراف کرد و به این ترتیب بود که او از سوی قضات دادگاه به قصاص محکوم شد و این حکم به تأیید دیوان‌عالی کشور نیز رسید.

در این جلسه، آرمان و پدر و مادرش و پدر و مادر غزاله صحبت کردند و حالا اگر اولیای دم رضایت ندهند، آرمان باید پای چوبه دار برود و قصاص شود.

ارسال نظر

 • محمد موسوی
  ۲ ۲

  دختر مردم رو کشتی انداختی تو سطل زباله الان دنبال بخشش هستی؟به نظرم باید تو را قصاص کرد بعد انداختت توی سطل زباله مگه دختر مردم آشغال بود؟

 • ناشناس
  ۰ ۲

  چرا

 • رضایی
  ۰ ۲

  چگونه میشود براو اسان گیری وقتی بزرگترین گناه مرتکب...... ............حتی در خواب ورویا در هرکسی سنگین وگران واین مادر چگونه رحم کند در مرگ جاوید وابدی ؟؟؟

 • لارینآ
  ۰ ۰

  چرا بهش تهمت میزنین چرا قضاوتش میکنین وقتی چیزی نمیدونین شاید این غزاله رو نکشته باشه شاید کار یکی دیگه بوده و آرمانو تهدید کرده که اگه نگی قتل کار خودت بوده خانوادتو میکشم غزاله زنده ست الانم ی جایی بنده