۰ نفر

پزشکیان: جلوی گشت ارشاد را خواهم گرفت

۲۷ خرداد ۱۴۰۳، ۱۶:۰۱
کد خبر: 848109
پزشکیان: جلوی گشت ارشاد را خواهم گرفت

نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نشستی گفت: : تا جایی که بتوانم، جلوی گشت ارشاد را خواهم گرفت. البته اگر وعده بدهم، دروغ گفته ام باید با آنها صحبت کنم تا قانع شوند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از خبرآنلاین، مسعود پزشکیان نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، با حضور در دانشگاه تهران، در جلسه پرسش و پاسخ این دانشگاه با دانشجویان شرکت کرد.

وی در این نشست، در پاسخ به پرسش که آیا طرح نور و گشت ارشاد در دولتش ادامه دارد؟ گفت: با زور نمی‌توان تفکری را را اجرا کرد. آن چیزی که من به عنوان انسان اعتقاد دارم، خدمت به مردم است.

پزشکیان افزود: این روش به جایی نمی‌رسد و نباید از هم متنفر بشویم. ما کاری می‌کنیم زنان و دختران از ما متنفر می‌شوند و با رفتار خود آن‌ها را در مقابل خود قرار می‌دهیم.

او گفت: تا جایی که بتوانم، جلوی گشت ارشاد را خواهم گرفت. البته اگر وعده بدهم، دروغ گفته ام باید با آنها صحبت کنم تا قانع شوند.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری خاطرنشان کرد: ما در یک چارچوب پیچیده اجتماعی قرار داریم. حل معضل اجتماعی وسیله مختلف می خواهد؛ با شعار کار پیش نمی رود.

پزشکیان در بخش دیگری از سخنان خود درباره مبارزه با فساد گفت: اصلاح ساختار اداری ربطی به ارگان‌های دیگر ندارد.

وی ادامه داد: در عرض ۵ ماه می‌توانیم جلوی فساد را بگیریم.

پزشکیان افزود: من اجیر کسی نیستم. همیشه طرف مردم بودم و نه طرف قدرتمندان. حق با مردم است و ما باید مشکل آنها را حل کنیم.

او ادامه داد: اگر در صحنه و مطالبه گر باشید من با قدرت می‌توانم جلو بروم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha