۰ نفر

قیمت یورو امروز ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ در بازار

۲۷ خرداد ۱۴۰۳، ۹:۰۴
کد خبر: 848026
قیمت یورو امروز ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ در بازار

قیمت امروز یورو، برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به قیمت یورو وارد سایت اقتصادآنلاین شوید.

قیمت لحظه‌ای روز یورو

به گزارش اقتصادآنلاین، در معاملات امروز بازار تهران، هر اسکناس یورو ۶۳۱۸۰ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت هر یورو نسبت به معاملات روز گذشته ۱۰ تومان کاهش قیمت را تجربه کرد. روز گذشته یورو در بازار آزاد تهران ۶۳۱۹۰ قیمت خورده بود. همچنین صرافی ملی امروز قیمت هر یورو را ۴۸۷۰۳ تومان برای خرید و ۴۸۹۹۶ تومان برای فروش اعلام کرد. مرکز مبادله قیمت یورو را برای امروز ۴۸۹۹۶ تعیین کرد.

قیمت یورو در بازار آزاد خرداد ماه
تاریخ شنبه یکشنبه دوشنبه سه شنبه چهارشنبه پنجشنبه جمعه
هفته اول خرداد - - ۶۲۸۹۰ ۶۲۷۳۰ - ۶۲۸۴۰ -
هفته دوم خرداد ۶۲۳۶۰ ۶۲۳۶۰ ۶۳۵۷۰ ۶۴۱۰۰ ۶۳۱۸۰ ۶۳۹۳۰ -
هفته سوم خرداد ۶۳۹۱۰ ۶۴۸۱۰ - - ۶۳۹۸۰ ۶۴۰۲۰ -
هفته چهارم خرداد ۶۴۱۹۰ ۶۳۸۳۰ ۶۳۳۲۰ ۶۳۴۵۰ ۶۳۸۸۰ ۶۳۹۱۰ -
هفته پنجم خرداد ۶۳۱۹۰ ۶۳۱۸۰

قیمت یورو امروز در بازار آزاد

قیمت یورو امروز با اندکی افزایش همراه بود. به این ترتیب هر برگ از اسکناس یورو در بازار تهران امروز ۶۳ هزار و ۱۸۰ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت یورو امروز در بازار آزاد تهران حدود ۱۰ تومان نسبت به قیمت یورو در روز گذشته کاهش یافت. روز گذشته یورو در بازار آزاد تهران ۶۳۱۹۰ قیمت خورده بود.

قیمت یورو امروز در صرافی‌ ملی

همچنین قیمت هر برگ اسکناس یورو در مرکز مبادله با افزایش نسبت به روز کاری گذشته به ۴۸ هزار و ۹۹۶ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۵ هزار و ۷۴۸ تومان رسیده است. قیمت یورو در روز گذشته قیمت یورو ۴۸ هزار و ۸۷۰ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۵ هزار و ۶۳۰ تومان اعلام شده است.

در صرافی ملی نیز قیمت یورو امروز ۴۸ هزار و ۳۸۱ برای خرید و ۴۸ هزار و ۹۹۶ تومان برای فروش قیمت خورد که نسبت به قیمت روز گذشته کاهش داشته است. روز گذشته قیمت یورو در صرافی ملی ۴۸ هزار و ۹۷۵ برای خرید و ۴۸ هزار و ۸۷۰ تومان برای فروش تعیین شده بود.

اهمیت قیمت یورو در ایران

یورو ارز رسمی اغلب کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. این ارز توسط ۱۹ عضو از ۲۷ عضو آن استفاده می‌شود.آلمان، فرانسه، اتریش، فنلاند،ایرلند ایتالیا و لوکزامبورگ بخشی از کشورهایی هستند که از ارز یورو استفاده می‌کنند. البته ۹ کشور دیگر نیز وجود دارند که با اینکه عضو اتحادیه اروپا نیستند اما از یورو برای مبادلات خود می‌کنند. با توجه به اینکه یورو پس از دلار پرکاربردترین ارز استفاده شده در جهان است نوسانات آن برای فعالان بازار بسیار بااهمیت است و بسیاری روزانه قیمت یورو را رصد می‌کنند. در ایران نیز قیمت یورو بر بازارهای خاص و همچنین برخی فعالیت‌های بازرگانی اثرگذار است. به همین دلیل قیمت بررسی قیمت روز یورو در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha