مدیران ایرانی + لیست الفبایی

فرزاد ارزانی

مدیر

عنوان شغل

مدیر عامل فولاد هرمزگان جنوب

مدرک تحصیلی

لیسانس مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی اصفهان

سوابق اجرایی

استخدام در شرکت فولاد مبارکه در سال 1364

کارشناس آموزش و توسعه منابع انسانی فولاد مبارکه

مدیر تعمیر و نگهداری انبار تجهیزات فولاد مبارکه

رئیس واحد باکس آنلینگ و مدیر ناحیه نورد سرد 2 فولاد مبارکه

مدیر تولید توسعه ناحیه نورد سرد و تا پیش از این معاون تکنولوژی شرکت فولاد مبارکه

 • مدیرعامل فولادهرمزگان از عملکرد مثبت ۶ماهه شرکت خبر داد:

  فرزاد ارزانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان ضمن ابراز رضایت از عملکرد تمامی واحدهای این شرکت گفت: هدف ما و کارکنان زحمت کش فولاد هرمزگان جهش تولید و دستیابی به رکورد تولید سالیانه با تولید یک میلیون و ۵۰۰ هزار تن فولاد خام است که برای تحقق آن تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست.

 • مدیرعامل فولاد هرمزگان در جلسه اقتصاد مقاومتی استان مطرح کرد:

  مدیرعامل فولاد هرمزگان در جلسه اقتصاد مقاومتی استان که با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور و همتی استاندار استان هرمزگان برگزار شد تاکید کرد با توسعه های انجام شده و در دست انجام ، استان هرمزگان به قطب دوم فولاد کشور تبدیل خواهد شد.‎

 • مدیر عامل فولاد هرمزگان خبر داد؛

  فرزاد ارزانی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، کسب رکورد ماهیانه تولید را به همکاران خود تبریک و اظهار امیدواری کرد، این شرکت با همت و‌تلاش، همچنان در مسیر تعالی و بهبود مستمر گام بردارد.

 • مدیر عامل فولاد هرمزگان در پیام تبریک روز خبرنگار گفت: خبرنگاران راویان عرصه اطلاع رسانی و تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و پاسدار آرمان های ایران عزیزمان هستند.

 • حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل گروه فولاد مبارکه، در جریان برگزاری جلسه توسعه فولاد هرمزگان که با حضور اعضای هیات ‌مدیره و مدیرعامل این شرکت در محل فولاد مبارکه برگزار شد، با اعلام این خبر گفت: بر اساس سند چشم‌انداز (۱۴۰۴) مقرر است که ظرفیت فولاد کشور به ۵۵ میلیون تن برسد. بر همین اساس فولاد مبارکه در حال حاضر حدود نیمی ‌از تولید فولاد کشور را برعهده دارد، در نقشه راه خود به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده است که به یاری خداوند، با اجرای طرح‌های توسعه‌ای که عمدتا در منطقه جنوب کشور اجرا خواهد شد، همچنان سهم ۵۰ درصدی خود را در تولید فولاد کشور حفظ کند.

 • در مجمع عمومی فوق‌العاده به تصویب رسید؛

  مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت فولاد هرمزگان در محل هتل هرمز بندرعباس برگزار شد و افزایش ۶۶.۸ درصدی سرمایه این شرکت با موافقت سهامداران به تصویب رسید تا این شرکت در کنار تامین مالی پروژه‌های داخلی، با تامین و تقویت سرمایه در گردش، به اصلاح ساختار مالی و جلوگیری از خروج وجه نقد از شرکت بپردازد.

 • اولین کنفرانس ملی ریخته‌گری مداوم فولاد به همت شرکت فولاد هرمزگان و با حضور فرزاد ارزانی مدیرعامل فولاد هرمزگان، کسرا غفوری مدیرعامل فولاد خراسان و کارشناسان و متخصصین صنعت و دانشگاه با اشتراک گذاری دستاوردهای تخصصی این حوزه در محل هتل هرمز آغاز به کار کرد

 • درهفتمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط عمومی بازاریابی دیجیتال اتفاق افتاد؛

  بزرگان روابط عمومی کشور امروز مدال زرین روابط عمومی را به فرزاد ارزانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان که به عنوان آقای تکنولوژی فولاد شناخته می شود، تقدیم کردند.

 • بعد از ۵۸ روز نبرد شبانه روزی با آتش‌ چاه ١٤٧ میدان نفتی رگ سفید بالاخره سه‌شنبه شب (۵ دی ماه) شعله‌های زبانه کشیده آتش مهار شد.