{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}

محمود نوریان

مدیر

عنوان شغل

مدیر عامل شرکت صنعتی معدنی چادرملو

مدرک تحصیلی

کارشناسی ارشد مهندسی معدن دانشکده فنی دانشگاه تهران

سوابق اجرایی

مدیر عامل البرز شرقی

عضو هیئت مدیره و قائم مقام مدیر عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران

 عضو فعال انجمن ها و نهادهای تخصصی از جمله سازمان نظام مهندسی معدن، انجمن مدیران صنایع کشور، اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی ایران،‌ خانه معدن، وانجمن سنگ  آهن و فولاد

 • مدیرعامل شرکت چادرملو در پاسخ به خبرنگاران گفت:

  مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: تکمیل طرح D۱۹، برنامه سال آینده چادرملو است به این شکل که بتوانیم همزمان با اکتشاف کار استخراج را انجام دهیم. سرمایه گذاری این طرح، ۱میلیارد و ۹۰۰میلیون با مشارکت سنگ آهن مرکزی است. مجوزها صادر شده، ژئوفیریک هوایی به اتمام رسیده و حفاری در حال آغاز است که با انجام آن وضعیت ذخیره مشخص می شود. بحث جاده سازی نیز با همکاری محیط زیست در حال انجام است.

 • واحد احیای مستقیم چادرملو که تولید آزمایش خود را از اواخر سال گذشته در مجتمع صنعتی اردکان آغاز کرده و بسرعت به ظرفیت اسمی رسانده است بزودی با حضور ریاست محترم جمهوری رسماً افتتاح میشود.

 • مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو:

  محمود نوریان امروز سه شنبه در نشست خبری رسانه های گروهی با اعلام این مطلب افزود: چادرملو در کنار تولید و فعالیت اقتصادی خود همواره با حمایت از شرکت های نو پا اما توانمند دایره فعالیت خود را افزایش و به رونق کسب و کار به ویژه در منطقه کمک می کند .

 • مسئولان استان کرمان سودای تبدیل‌شدن به قطب فولاد کشور را در سر می‌پرورانند. مهدی حسینی‌نژاد، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان، به‌تازگی خبر داده است که کرمان با تولید ۱۰ میلیون تن از مجموع ۵۵ میلیون تن فولاد تولیدی کشور در افق ۱۴۰۴ به قطب تولید این محصول تبدیل می‌شود.

 • در حال حاضر تنها اجازه مطالعات اکتشافی در محدوده آنومالی دی ۱۹ از سوی سازمان محیط زیست صادر شده است.

 • اقتصاد آنلاین از مجمع عمومی سالانه «چادرملو» گزارش می‌دهد؛

  مجمع عمومی عادی سالانه شرکت چادرملو روز گذشته برگزار شد و عملکرد سال ۹۶ و برنامه‌های سال ۹۷ همچنین سود خالص یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومانی به اطلاع سهامداران رسید.

 • محمد نوریان گفت: با توجه به کم آبی موجود برای تامین آب مورد نیاز مجموعه با طرح انتقال آب از خلیج فارس موافقیم،ضمن آنکه بانک ها نیز برای تامین هزینه آن وعده کمک و حمایت داده اند.

 • مدیرعامل شرکت سنگ آهن چادرملو با اشاره به مصوبه کمیسیون تلفیق برای دریافت بهره مالکانه ۳۰ درصدی از معادن سنگ آهن، گفت: این مصوبه، اجرای طرح‌های توسعه‌ای معادن را با مشکل روبرو می‌کند.