{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}

شاهرخ خسروانی

مدیر

عنوان شغل

معاون مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران

 

رییس هیات مدیره شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند

 

مدرک تحصیلی

کارشناسی مهندسی شیمی

 

 

سوابق اجرایی

مدیر عامل شرکت پالایس نفت شهید تندگویان

 

مدیر عامل شرکت پالایش نفت شیراز

 

مدیرعامل پروژه آناهیتا(کرمانشاه)

 

مدیر عملیات شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند

 

مدیر مهندسی و تدارکات پروژه ستاره خلیج فارس

 

  • معاون مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی با تاکید بر این که قیمت تولید هر لیتر بنزین بیشتر از قیمتی است که این فرآورده به مردم عرضه می‌شود، اظهار کرد: با وجود این که قیمت تولید هر لیتر بنزین در ایران بیشتر از قیمتی است که این فرآورده به مردم عرضه می‌شود، اما این قیمت از قیمت‌های بین‌المللی بنزین ارزان‌تر است.

  • معاون شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی با بیان اینکه متوسط میزان مصرف بنزین از ابتدای امسال تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۸ درصد رشد داشته است گفت: طبق آخرین آمار میزان مصرف بنزین از ابتدای شهریور بیش از ۸۶ میلیون لیتر بوده است.

  • معاون شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با بیان اینکه مصرف بنزین در ایران به بیش از ۸۳ میلیون لیتر رسیده است، اظهار کرد: با وجود اینکه مصرف بنزین در کشور به پیک خود رسیده، مشکلی در تامین بنزین وجود ندارد.

  • معاون شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران از ذخیره یک میلیارد و ٤٠٠ میلیون لیتر بنزین تا ابتدای شهریورماه امسال خبر داد.

  • حفظ یا حذف کارت سوخت موضوعی است که تصمیم گیری در باره آن به مجلس سپرده شده اگر چه مجلس نهم با حذف این کارت به بهانه جلوگیری از قاچاق سوخت مخالف بود اما ممکن است که مجلس دهم نظر متفاوتی در این باره داشته باشد.

  • معاون مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، گفت: بخشی از کارهای کارشناسی نیز صورت گرفته و در حال ادامه است و به زودی جزئیات اجرای لایحه بودجه در مورد بنزین اعلام می‌شود.

  • شاهرخ خسروانی درباره جزئیات برنامه‌های جدید افزایش عرضه بنزین و گازوئیل یورو چهار در جایگاه‌های سوخت کشور، گفت: در حال حاضر به طور متوسط روزانه بین ۱۹ تا ۲۰ میلیون لیتر بنزین و حدود ۲۴ میلیون لیتر گازوئیل با استاندارد یورو ۴ اتحادیه اروپا در پالایشگاه‌های نفت کشور تولید و عرضه می‌شود.