تبلیغات

تبلیغات در اقتصاد آنلاین
 
  • در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود . این رسانه نو مجموعه سایت هائی بودند که به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون ،روزنامه ،مجلات و... پیدا کرده و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند.

    رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد ، حال آنکه در اینترنت ارتباط دوطرفه بوده و بصورت هوشمند برقرار می گردد.

    حضور فعالان بخش تولید و بازرگانی در اینگونه سایتها نیز امروزه از اهمیت بسزائی برخوردار شده ، چرا که امکانات خاص اینترنت بعلاوه سایر خواص دیگر رسانه ها موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیر گذاری فوق العاده ای برای شرکتها در برداشته باشد.

    سایت خبری اقتصاد آنلاین بعنوان یکی از پر بیننده ترین سایتهای فارسی و پربیننده ترین سایت خبری اقتصادی، بمدد افزایش ترافیک روزانه خود که ناشی از کیفیت و شرایط ویژه اخبار اقتصادی این مجموعه است، بعنوان یک رسانه اینترنتی موفق و روبه رشد مطرح است. این سایت باتوجه به قابلیت های خود توانسته است مخاطبان و کاربران ایرانی و فارسی زبان داخل و خارج کشور را به خود جذب کند.

  •     جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با تلفن‌های ۰۲۱۸۸۲۲۵۶۱۲ و ۰۲۱۸۸۲۲۵۶۱۳ و یا پست الکترونیکی info@eghtesadonline.com تماس حاصل فرمایید.