تبلیغات ارز دیجیتال

تبلیغات ارزدیجیتال
 
تبلیغات در سرویس ارزدیجیتال اقتصاد آنلاین
پایگاه خبری اقتصاد آنلاین برترین پایگاه خبری حوزه اقتصادی بر اساس رتبه‌بندی وزارت ارشاد با حدود یک دهه سابقه فعالیت، با بسیاری از بنگاه‌های اقتصادی و سازمان‌ها همکاری رسانه‌ای داشته و به عنوان برترین رسانه اقتصادی در حوزه اطلاع رسانی شناخته می‌شود.
این پایگاه خبری با بیش از یک میلیون بازدید کننده روزانه، پرمخاطب‌ترین پایگاه خبری در حوزه اقتصاد محسوب می‌شود که به صورت دو زبانه و ۲۴ ساعته فعالیت می‌کند.
 
5 میلیون ایرانی درگیر بازار ارزهای دیجیتال
دنیای رمز ارزها با گذشت تنها یک دهه از عمر خود توانسته خود را به عنوان یک بازار مالی جدید به جهانیان معرفی کند. با استقبال کمپانی های بزرگ و شخصیت های بزرگی همچون ایلان ماسک به دنیای رمز ارز و بیتکوین شاهد رشد روز افزون اقبال عمومی به این بازار مالی نو ظهور هستیم البته که این توجه تنها مختص کشور های دیگر نبوده و طبق امار های غیر رسمی در حال حاضر بیش از 5 میلیون ایرانی به صورت مستقیم و غیر مستقیم درگیر بازار مالی حوزه رمز ارز هستند که این نشان از اهمیت این حوزه برای مخاطب ایرانی است.
با توجه به استقبال عمومی اقتصاد آنلاین با ایجاد سرویس ارز دیجیتال تخصصی علاوه بر پوشش اخبار جهانی مهمترین اخبار در جامعه کریپتو فارسی را اهم از کاربران، صرافی ها و مباحث قانون گذاری را به صورت هوشمندانه دنبال و با ایجاد تولید محتوا در این موارد بیشترین کمک را در قانون مند تر شدن این صنعت در داخل کشور گام برداریم.
تیم ارز دیجیتال اقتصاد انلاین با بیش از 5 سال تجربه و اشراف به موضوعات مهم و کلیدی این صنعت نو ظهور میتواند به صورت هدفمند شما را در اطلاع رسانی صحیح در این حوزه یاری کند.
پایگاه اطلاع‌رسانی اقتصاد آنلاین طیف گسترده‌ای از مخاطبان از  فعالان اقتصادی، مسئولان و سیاست‌گذاران دولتی و حاکمیتی، مدیران شرکتی، مسئولان بنگاه‌ها و اشخاص حقیقی و همچنین خانوارها و آحاد جامعه دارد. همین موضوع سبب شده است اخبار و اطلاعات منتشر شده در اقتصاد آنلاین و شبکه های اجتماعی وابسته به طور مؤثر به دست طیف وسیعی از افراد و اشخاص برسد.
چنین شرایطی برای گسترش فعالیت‌ شرکت‌هایی که تعداد قابل توجهی ذینفع دارند (از جمله بانک‌ها، شرکت‌های کارگزاری، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و شرکت‌های بورسی و فرابورسی، صرافی‌ها، تولیدکنندگان صنعتی و ...) ایده‌آل به نظر می‌رسد.
«نبض ارز» در اینستاگرام
اقتصاد آنلاین با ایجاد یک شبکه اطلاع رسانی به نام نبض ارز سعی کرده است با همراهی تیمی مجرب و متخصص، به صورت حرفه‌ای اخرین اخبار داخلی و خارجی این حوزه را در شبکه اجتماعی اینستاگرام برای کاربران خود اطلاع رسانی کند مورد استقبال مخاطبین نیز قرار گرفته است. پیج «نبض ارز» که در اینستاگرام با بیش از 130.000 عضو در حال فعالیت است محل مناسبی برای تولید محتوا و ارائه خدمات مرتبط شما برای این حوزه میباشد.
 
تبلیغات اینستاگرام
 
محتوای سرویس ارز دیجیتال اقتصاد آنلاین عبارتند از:
  • اخبار روز بازار رمزارزها در سراسر جهان
  • پیگیری مباحث مهم قانون گذاری در داخل کشور
  • آموزش مباحث پایه و تخصصی در حوزه ارز دیجیتال
  • ترجمه مقالات تخصصی در حوزه رمزارزها
  • اطلاع‌رسانی در خصوص وضعیت قانون‌گذاری حوزه رمزارزها در ایران و جهان
  • تولید محتوای ویدیویی مربوط به تحلیل رمزارزها
  • تولید اینفوگرافیک ارزهای دیجیتال
  • بررسی اخبار و حواشی رمزارزها در ایران و جهان
  • مصاحبه‌های تخصصی با کارشناسان و فعالان حوزه رمزارزها
  •  
 
مخاطبان اقتصاد آنلاین برای درج آگهی در سرویس ارز دیجیتال می توانند با شماره های زیرتماس بگیرند و یا در شبکه های اجتماعی پیام دهند.
09336643081
021-86093628
 
آدرس شبکه اجتماعی سرویس ارز دیجیتال:
 
حقوق تبلیغات در اقتصاد آنلاین :
هر گونه استفاده از مطالب اقتصادآنلاین (به عنوان تبلیغ دهنده یا تبلیغ گیرنده) مستلزم مطلع بودن، پذیرفتن و پیروی از شرایط و مقررات سایت است که در ادامه خواهد آمد:
 تمامی فعالیت‌های پایگاه خبری اقتصادآنلاین بر پایه قوانین جمهوری اسلامی ایران و با رعایت موازین اعلام شده توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با رعایت حقوق مخاطبان انجام می‌شود.
پایگاه خبری اقتصادآنلاین مسئولیتی در قبال محتوای تبلیغاتی منتشر شده در سایت و شبکه های اجتماعی خود ندارد.
در محتوای تبلیغاتی منتشر شده در حوزه بورس و ارز دیجیتال، اقتصاد آنلاین هیچگونه مسئولیتی درباره صحت اطلاعات موجود در گزارش‌ها و مطالب تهیه شده توسط شرکت‌های فعال در بازار سرمایه و صرافی‌های ارز دیجیتال بر عهده نمی‌گیرد.
* نظرات ارائه شده در گزارش‌ها به هیچ وجه به عنوان توصیه‌ای جهت خرید، فروش یا نگهداری سهام شرکت‌ها و سایر ابزارهای معاملاتی نمی‌باشد و مسئولیت استفاده از این اطلاعات با مراجعه کنندگان به سایت است.
*لازم است مخاطبان قبل از هر معامله ، بررسی‌های لازم برای احراز صحت مطالب عنوان شده را شخصا انجام دهند