فولاد هرمزگان جنوب

حوزه فعالیت
سرمایه ثبتی (میلیون ریال)
۱۵,۰۰۰,۰۰۰
خدمات و محصولات

تولید فولاد

تلفن وبسایت ایمیل آدرس
۰۷۶۳۳۵۳۰۰۰۳ بندرعباس - کیلومتر 13 جاده بندر شهید رجایی شرکت فولاد هرمزگان جنوب
توضیحات

نام

سمت

فرزاد ارزانی بيرگانی

مدیر عامل

رضا یزدخواستی

رییس هیات مدیره

فرزاد ارزانی بيرگانی

نایب رییس هیات مدیره

مهدی تولائيان

عضو هیات مدیره

مختار بخشيان

عضو هیات مدیره

کریم فخارزاده

عضو هیات مدیره

صورت مالی

میزان سود قابل تخصیص و نحوه تخصیص سود بر اساس مصوبات مجمع به شرح ذیل می‌باشد:

صورت مالی هرمزگان

خبر های این شرکت
 • مدیرعامل فولادهرمزگان از عملکرد مثبت ۶ماهه شرکت خبر داد:

  فرزاد ارزانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان ضمن ابراز رضایت از عملکرد تمامی واحدهای این شرکت گفت: هدف ما و کارکنان زحمت کش فولاد هرمزگان جهش تولید و دستیابی به رکورد تولید سالیانه با تولید یک میلیون و 500 هزار تن فولاد خام است که برای تحقق آن تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست.

 • شرکت فولاد هرمزگان طی ممیزی شرکت SGS موفق به کسب چهار گواهینامه جدید و تمدید و صدور مجدد سه گواهینامه دیگر استانداردهای مدیریتی شد.

 • رضا صفریان درحاشیه پنجمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال گفت: امروزه یکی از مهمترین ارکان و اصولی که می تواند یک سازمان را در جهت تحقق اهداف و برنامه های خود سوق دهد، نظام مند نمودن ساختارها و فرایندها است .

 • درهفتمین کنفرانس حرفه‌ای‌گرایی در روابط عمومی بازاریابی دیجیتال اتفاق افتاد؛

  بزرگان روابط عمومی کشور امروز مدال زرین روابط عمومی را به فرزاد ارزانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان که به عنوان آقای تکنولوژی فولاد شناخته می شود، تقدیم کردند.

 • معاون منابع انسانی شرکت فولاد هرمزگان؛

  شرکت فولاد هرمزگان سومین شرکت بزرگ فولادی کشور با ظرفیت تولید یک و نیم میلیون تن تختال در کرانه خلیج همیشه فارس و غرب بندرعباس واقع شده است . این شرکت سهم به سزایی در اقتصاد کشور و به تبع آن اقتصاد محلی شهرستان بندرعباس داراست. یکی از عوامل تاثیرگذاری اقتصاد محلی این شرکت، گردش های مالی فولاد هرمزگان در بانک های استان و پرداخت های بیمه و مالیات این شرکت در استان هرمزگان می باشد که این خود می تواند نقش مهمی در اقتصاد استان هرمزگان ایفا نماید . عمل به مسئولیت های اجتماعی در استان هرمزگان در خلال وظایف تولیدی، نکته مهم دیگری است که می توان به آن اشاره نمود . مهمتر از همه این نکات بحث اشتغال زایی این شرکت می باشد. مبحثی که ارتباط مستقیمی با اقتصاد هرمزگان و مسائل اجتماعی و فرهنگی مردم این خطه دارد.

 • مدیر فروش و بازاریابی شرکت فولاد هرمزگان خبر داد؛

  مجموعه فروش و بازاریابی شرکت فولاد هرمزگان همواره با به کارگیری رویکردهای بهبود مستمر و استراتژی های توسعه بازار، در راستای جلب نظر مشتریان و ارائه محصولات مطابق با نیاز بازار، اهداف و برنامه های خود را تدوین می نماید.