ایرانی تولید اتومبیل(سایپا) (هولدینگ)

سرمایه ثبتی (میلیون ریال)
۱۹۰,۰۰۰
تلفن وبسایت ایمیل آدرس
۴۴۱۹۶۵۵۰-۵ (۰۲۱) http://www.saipacorp.com تهران - كيلومتر 15 بزرگراه شهيد لشگري (جاده مخصوص كرج) - شركت سايپا

سهام داران اصلی شرکت

ردیف سهامدار نوع میزان سهام (درصد)
1 سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) حقوقی 15.9
2 موسسه صندوق حمايت وبازنشستگی كاركنان فولاد حقوقی 17.3
ردیف سهامدار نوع میزان سهام (درصد)
3 سرمایه گذاری گروه صنعتی رنا حقوقی 15.27
4 پیشگامان بازرگانی ستاره تابان حقوقی 10.6

شرکت های زیرمجموعه

مدیران

صورت مالی

صورت مالی سایپا

خبر های این شرکت
 • وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بازدید از خطوط تولید و مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو گروه خودروسازی سایپا گفت: خطوط تولید سایپا به‌صورت پویا مشغول فعالیت است که بیانگر توان این خودروساز در بی‌اثرساختن تحریم‌ها است. ‏‎سلیمانی مدیرعامل گروه سایپا: چندین قطعه مهم و پیچیده خودرو با همکاری صنایع دفاع بومی‌سازی شده است.

 • قائم‌مقام مدیرعامل سایپا در امور فروش خبر داد:

  قائم مقام مدیرعامل سایپا در امور فروش گفت: براساس اعلام قبلی، تمام مشتریانی که در سال ۹۷ اقدام به تکمیل وجه نموده و پذیرش آنها در صف فاکتور قرار گرفته بود، خودروهای خود را دریافت کرده‌اند.

 • گروه خودروسازی سایپا به انتشار ویدئوی نشت آب به داخل اتاق خودرو تیبا که در فضای مجازی منتشر شده واکنش نشان داد و اعلام کرد که این خودرو صفر کیلومتر نبوده ودر فرودین ۹۴ تحویل مشتری شده؛ از این رو نمی‌توان متصور بود که نقص منجر به ورود آب به اتاق از ابتدا وجود داشته و به احتمال فراوان در طی استفاده هموطن محترم از خودرو و یا شرایط محیطی نگهداری آن ایجاد شده است.

 • در ارزیابی شرکت بازرسی مهندسی ایران؛

  وانت ۱۵۱ سایپا برای نخستین‌بار در میان وانت‌های سبک ساخت داخل، در ارزیابی شرکت بازرسی مهندسی ایران موفق به کسب سه‌ستاره شد.

 • مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با صدور احکامی جداگانه علی شیخ‌زاده را با حفظ سمت قائم مقامی تولید گروه سایپا، به‌عنوان مدیرعامل پارس‌خودرو و ناصر آقامحمدی را به‌عنوان مدیرعامل شرکت سایپاسیتروئن منصوب کرد تا تقویت تیم مدیران سایپا ادامه پیدا کند.

 • تحویل روزانه بیش از 2هزار محصول سایپا همزمان با تعطیلات تابستانی؛

  قائم‌مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش با بیان اینکه معاونت بازاریابی و فروش سایپا برای پاسخگوئی و تکریم مشتریان سایپا در تعطیلات تابستانی خودروسازان فعال است، افزود: با توجه به برنامه ریزی گروه خودروسازی سایپا برای تکمیل و تجاری سازی خودروهای موجود در پارکینگ ها، معاونت بازاریابی و فروش نیز این خودروها را به سرعت فاکتور کرده و اقدامات لازم برای تحویل آنها به مشتریان را انجام می دهد.