کارگزاری مبین سرمایه

سرمایه ثبتی (میلیون ریال)
۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰
خدمات و محصولات

کارگزار رتبه الف بورس اوراق بهادار، کالا و انرژی / تحلیل و مشاوره سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه / صندوق سرمایه‌گذاری / مدیریت دارایی / برگزاری دوره‌های آموزشی

تلفن وبسایت ایمیل آدرس
۱۵۷۹ http://mobinsb.com info@mobinsb.com خیابان قایم مقام فراهانی خیابان هشتم پلاک19
توضیحات
محمدعلی شریفی‌نیا مدیرعامل      
رضا نوربخش رییس هیات مدیره
مرتضی شبانی نائب رییس هیات مدیره
محمد سلیمیان ریزی عضو هیات مدیره
مهدی فخاری
عضو هیات مدیره
سید حسین موسویان
عضو هیات مدیره

 

خبر های این شرکت
 • شرکت تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا در سال 1370 تأسیس شده و در سال 1373 در بورس تهران با نماد کتوکا پذیرفته شد. این شرکت در صنایع دیرگدازها فعالیت نموده و زمینه اصلی فعالیت آن در صنایع فولاد و سیمان می‌باشد. ظرفیت شرکت در حال حاضر 32 هزار تن می‌باشد.

 • شرکت تکادو (سهامی عام) سرمایه خود را با 332،200 میلیون ریال آغاز کرده و تا به امروز دو مرتبه افزایش سرمایه در سال‌های 1395 و 1398 داده است.

 • پتروشیمی نوری در سال 1377 به مدیریت شرکت ملی صنایع پتروشیمی در زمینی به مساحت 61 هکتار و به عنوان یک شرکت دولتی تأسیس شده و در سال 1386 به بهره‌برداری تجاری رسید.

 • بانک آینده در سال 1392 از ادغام بانک تات، مؤسسه اعتباری صالحین و تعاونی توسعه اعتباری آتی تأسیس شده است.

 • باشگاه مشتریان یک ابزار نوین برای ایجاد ارتباط و خدمت‌رسانی‌ به مشتریان یا مخاطبان است. شرکت کارگزاری مبین‌سرمایه نیز همگام با کسب‌وکارهای بزرگ دنیا و به منظور ارائه بخشی از خدمات خود در یک قالب جدید اقدام به راه‌اندازی یک باشگاه مشتریان اختصاصی نموده است؛ تا ضمن ایجاد ارتباط مستقیم با مشتریان و به دور از هیجانات بازارهای مالی بتواند، امکانات متنوعی را نیز به آن‌ها ارائه دهد.

 • چین بزرگترین مصرف کننده متانول بوده و کشورهای اروپایی نیز با توجه به محدودیت دسترسی به گاز طبیعی و ملاحظات محیط زیستی پیرامون زغال‌‎سنگ، در زمینه تولید حرف چندانی برای گفتن ندارند. به همین جهت تأمین بازار این قاره عمدتاً از محل کشورهای دارای ذخایر گاز فراوان صورت می‌گیرد.

 • در راستای اداره بهینه و تخصصی واحدهای اقتصادی متعلق به مجموعه تامین اجتماعی که فعالیت‌های مشابه و مرتبط دارند، شرکت مدیریت سرمایه‌گذاری کاشی و سرامیک تامین با سرمایه یک میلیارد ریال به صورت سهامی خاص تأسیس و در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است.

 • با اوج گرفتن شاخص بورس طی سال‌های اخیر و هجوم سرمایه‌گذاران خرد و کلان، بازار سرمایه در سطح جامعه اهمیت بیشتری پیدا کرده و وقایع این بازار مورد توجه همگان قرار گرفته است. همزمان با گسترش ضریب نفوذ بازار بورس در میان اقشار مختلف مردم و با توجه به تعدد سرمایه‌گذاران جدیدالورود، نهادهای مالی فعال در حوزه بازار سرمایه نیز خدمات خود را از لحاظ کمی و کیفی بهبود بخشیده‌اند.

 • شرکت ذوب با سرمایه ۶۱۵۰ میلیارد و ارزش بازار ۲۷۲۵۰ میلیارد تومانی در بازار دوم فرابورس ایران پذیرفته شده است. موضوع اصلی فعالیت شرکت عملیات تولید و بازرگانی محصولات چدن، فولاد و مقاطع آنها نظیر تیرآهن، ریل و میلگرد است.

 • با افزایش نرخ کامودیتی‌ها و دلار، شرکت‌هایی که فولاد مبارکه در آن سرمایه‌گذاری کرده، رشد مناسبی داشته‌اند و در مقایسه با سال گذشته رشد بیشتری برای درآمد سرمایه‌گذاری پیش‌بینی می‌شود. به منظور پیش‌بینی سودآوری و اطمینان از سرمایه‌گذاری در شرکت مورد نظر باید به عواملی از جمله نرخ ارز، قیمت جهانی فولاد، طرح‌های توسعه‌ای شرکت و سایر عوامل دقت شود.

 • شرکت آهن و فولاد ارفع به دلیل عوامل مختلف از جمله افزایش نرخ جهانی شمش و نرخ دلار رشد چشم‌گیری در سوددهی داشته است.

 • فیلم هیولای پول نشان‌دهنده رویارویی مردم عادی با قشر موسوم به وال‌ استریتی‌ها بوده و هدف آن به چالش کشیدن سیستم مالی نظام سرمایه‌داری است. دیدن این فیلم به لحاظ ایجاد آگاهی بیشتر برای سرمایه‌گذاران مبتدی بازار مالی در راستای انتخاب گزینه‌های صحیح مناسب ارزیابی می‌شود.

 • میزان تولید مس در سال ۲۰۱۹ میلادی ۲۳.۲ میلیون تن بوده و پیش‌بینی می‌شود، تا ۵ سال آتی با یک میلیون افزایش به ۲۴.۳ میلیون تن برسد.

 • امروزه بورس یکی از موضوعات مهم و مورد توجه جوامع توسعه یافته می‌باشد. از همین روی در صنعت فیلم نیز فعالیت‌هایی برای خلق آثار مرتبط با سرمایه‌گذاری و سازوکار بازارهای مالی انجام شده است.

 • حتماً اغلب شما تجربه بازی منچ یا مار و پله را دارید. در واقع این بازی‌های رومیزی دو یا چند نفره به بخشی از خاطرات دوران کودکی یا جوانی ما تبدیل شده‌اند. امروزه حتی در بسیاری از کافه‌ها و محافل عمومی نیز تعدادی از علاقه‌مندان در اوقات فراغت خود مشغول به انجام این بازی‌ها هستند.