{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 388193

رئیس پلیس‌راهنمایی و رانندگی کشور؛

رئیس پلیس‌راهنمایی و رانندگی کشور گفت: تمامی مسیرهای مواصلاتی مهران باز بوده و جاده یک‌طرفه شدن جاده ایلام- مهران فعلاً منتفی است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سردار سید کمال هادیانفر از اجرای طرح‌های محدودیت در صورت سنگین شدن بار ترافیک خبر داد و افزود: با توجه به اینکه  56 درصد تردد بخصوص در موج بازگشت از طریق مرز مهران انجام می‌شود این مرز مرکز توجه پلیس راهور در موج بازگشت زائران حسینی خواهد بود.

رئیس پلیس‌راهنمایی و رانندگی کشور به خروج بیش از سه میلیون زائر و ورود یک‌میلیون و 300هزار نفر به کشور اشاره کرد و گفت: هنوز بیش از یک‌میلیون و 700 هزار زائر ایرانی در کشور عراق هستند.

وی با اشاره به اینکه 97 درصد زائران از طریق مرزهای زمینی و 3 درصد از طریق مرزهای هوایی تردد داشته‌اند، گفت: در صورت تمرکز زائران بر روزهای شنبه و یکشنبه برای برگشت، قطعاً ترافیک سنگین در محورهای استان و مرز خواهیم داشت.

هادیانفر خاطرنشان شد: بر همین اساس طرح‌های اضطراری و محدودیت‌های ترافیکی، یک‌طرفه کردن بعضی از محورها در استان برای کاهش بار ترافیکی اجرایی می‌شود.

ررئیس پلیس‌راهنمایی و رانندگی کشور از اجرای طرح وزارت راه و شهرسازی یعنی طرح جابجایی دومرحله‌ای در صورت سنگین شدن بار ترافیکی اشاره کرد و افزود: در صورت همکاری زائران برای آغاز برگشت از روز پنج‌شنبه قطعا محدودیت ترافیکی خیلی کمتر خواهد شد و نیازی به اجرایی طرح های وزارتخانه راه و شهرسازی نیست.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری