{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 368121

گردشگری در کشورهای جدید همیشه جذاب است و شاید بهترین زمان برای بازدید از استرالیا، بین تاریخ ۳۱جولای تا ۱آگوست باشد. در این تاریخ جشنواره آووکادو در سیدنی برگزار می‌شود و می‌توانید از تور گردشگری و هتل جالب آووکادو نیز استفاده کنید.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، مصرف آووکادو در برخی کشورها تاریخچه ای قدیمی دارد و در برخی کشورها نیز طی سالهای اخیر وارد شده است. این میوه را می توان به عنوان صبحانه، ناهار، شام یا به عنوان میان وعده استفاده کرد.

696339_641

اکنون یک شرکت گردشگری به مناسبت روز ملی آووکادو حرکتی جالب کرده است. این شرکت یک آووکادو درست کرده است که از تاریخ 31 جولای تا یکم آگوست برابر با 9 تا 8 مرداد ماه قابلیت اجاره دارد. این اقامتگاه جالب دارای یک تخت ومبلمان اووکادو است.  

جالب است بدانید اقامت در این هتل با بازدید از پل بندر سیدنی و سالن اپرای سیدنی همراه است. البته این طرح برای مدتی محدود در دسترس است و افرادی که مایل به استفاده از این طرح باشند می توانند با ثبت نام در این هتل کوچک از مزایای اقامت در این هتل استفاده کنند.

696340_219

این هتل که با نام Avo-Condo ثبت شده است، به طور انحصاری در Booking.com تنها برای دو شب در دسترس خواهد بود و این موضوع رقابت را بسیار بالا برده است. اقامت در این هتل کوچک می تواند یک تجربه سرگرم کننده باشد. محیط داخلی این هتل کوچک به شکلی طراحی شده که می تواند برای کودکان نیز بسیار جالب باشد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری