{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 356663

فرمانده انتظامی استان ایلام ‌از ضرورت استقرار کنسولگری در استان ایلام یاد کرد و گفت: تردد ۶۰ درصدی زائران اربعین از مرز مهران ‌استقرار کنسولگری عراق در ‌ایلام را دوچندان می‌کند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سردار نورعلی یاری شامگاه چهارشنبه در نشست هماهنگی اربعین حسینی اظهار داشت: تردد 60 درصدی زائران اربعین از مرز مهران نیازمند استقرار کنسولگری در استان ایلام را دوچندان می‌کند.

فرمانده انتظامی استان ایلام گفت: با توجه به حذف هزینه ویزا برای زائران عتبات عالیات و نبود کنسولگری در استان ایلام، زائران را با هزینه مضاعف روبه‌رو می‌کند چرا که، زائران برای اخذ ویزا به الاجبار در استان‌های همجوار باید نسبت به اخذ ویزا کنند.

وی با بیان این که اخذ ویزا در استان مبدا برای زائران عتبات عالیات می‌تواند  هزینه عنوانی را برای آنان در پی نداشته باشد گفت: زائران استان ایلام ضمن عدم برخورداری از این امکان برای اخذ ویزا هزینه‌ای بیش از مبلغ تخفیف داده شده تقبل می‌کنند که استقرار کنسولگری این موارد را رفع می‌کنند.

یاری مبحث امنیت زائران و پیش‌بینی‌های انجام شده برای استقرار امنیت در اربعین پیش رو را مطرح و افزود: از همین الان برنامه‌ریزی ها و تمهیدات لازم و مناسب را برای امنیت و آرامش زائران اربعین حسینی (ع) آغاز کرده است.

این مقام انتظامی سهولت در تردد زائران در ابعاد ترافیکی، انتظامی و امنیتی را از اقدامات انجام شده دانست و تصریح کرد: سهولت عبور و مرور و امنیت زائران، اولویت ما در اربعین امسال است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری