{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 329384

طرفداران "نظریه توطئه" مدت هاست بر این دیدگاه هستند که بیگانگان در ساخت هزاران سال پیش اهرام مصر نقش اساسی بازی کردند.

به گزارش اقتصادآنلاین، در مصر، مرکز توجه اکثر گردشگران، آثار باستانی و شگفتی‌های گذشته است. مستند "آمازون اول" "فایل‌های مخفی کا گ. ب" به ما می‌گوید که در دهه ۱۹۶۰ یک تیم از محققان شوروی، یک قبر مرموز در مصر را کشف و چیزی را "غیر قابل توضیح" در یکی از هرم‌های بزرگ یافت کرد.

افسران کا گ. ب. به زحمت می‌توانند این ایده را قبول کنند که مطالعه اسطوره‌ها می‌تواند منجر به کشف دانش پیشرفته بیگانگان شود.

با این حال، نویسندگان فیلم مستند، مردی را که به عنوان یک پیک دیپلماتیک در اتحاد شوروی کار می‌کرد پیدا کردند.

یک مقام سابق شوروی که مصاحبه‌ای را با شرایط ذکر نکردن اسم خود انجام داد، از آنجایی که او اکنون برای مافیای روسیه کار می‌کند، توضیح می‌دهد که چگونه یک بار اسناد را از قاهره به مسکو منتقل کرد. پیک سابق دیپلماتیک می‌گوید که در میان اسناد یادداشت یک افسر عالی رتبه کا گ. ب. بود.

او ادعا می‌کند که این سند بیانگر موارد ذیل است: "کارکنان من یادداشت‌های یکی از دانشمندانی دریافت کردند که در جستجوی آرامگاه بودند.

در یکی دیگر از اسناد با نوشته "اشد محرمانه" فهرستی از آنچه که از آرامگاه برداشته شد، تهیه شده است. در این سند آمده بود: "محل اقامت افشا نشده است"، اشیا: جعبه‌های حاوی آثار و نماد‌های تاریخی، پیکر مومیایی شده، سارکوفاگا‌های سنگی و نمونه‌های هیروگلیف. "

دانشمندانی که این گزارش را تهیه کرد، یکی از اولین کسانی بود که وارد این آرامگاه شد. این گزارش می‌گوید: "در طی بازرسی از یک قسمت از دیوار، ما متوجه یک احساس عجیب و غریبی شدیم که به ما دست داد، مثل این که یک نیروی منفی از طرف سنگ‌ها تابش می‌کرد.

به گزارش اسپوتینک، ما هیچ توضیحی علمی برای این پدیده را پیدا نکردیم. " در گزارش کارشناس رمزگشایی آمده است: "درمیان یافته‌ها بر روی دیوار مقبره پیامی است که بصورت جزئی رمزگشایی شده است و نشان دهنده پیشگویی در مورد بازگشت خدایان بالدار باستانی است. "

از این اسناد پیدا است که کرملین به این اسطوره برخورد بسیار جدی دارد. یکی از گزارش‌ها حاکی است که ارتشیان برای حفاظت از این مکان فرستاده شده بودند و در زمان باز شدن سارکوفاگا، سیستم امنیتی در بالاترین سطح تامین شده بود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری