کد خبر 548612
رییس‌کل دادگستری هرمزگان؛

بزرگ ترین محموله ‌مرغ وارداتی ترخیص شد

رییس‌کل دادگستری هرمزگان از آغاز روند بارگیری و ارسال محموله ۱۰۰۰تنی مرغ وارداتی از بندر شهید رجایی بندرعباس کمتر از ۲۴ ساعت پس از صدور دستور قضایی به سراسر کشور خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، علی صالحی رییس کل دادگستری استان هرمزگان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی صدور دستور قضایی برای ترخیص فوری محموله 1000تنی مرغ وارداتی موجود در بندر شهید رجایی بندرعباس، روند بارگیری و ارسال این محموله بزرگ به سراسر کشور آغاز شده است.

وی گفت: بنا به دستور ریاست محترم قوه قضاییه مبنی بر لزوم نظارت دستگاه قضایی بر بازار و کنترل قیمت‌ها ما این نظارت را انجام دادیم.

صالحی افزود: در همین راستا و به‌منظور پیگیری حقوق عامه، پس از صدور دستور قضایی، 1000 تن مرغ وارداتی موجود در بندر شهید رجایی بندرعباس، هم‌اکنون به‌وسیله تریلرها و کامیون‌های سنگین و نیمه‌سنگین در حال بارگیری و ارسال به مناطق مختلف کشور است.

رییس‌کل دادگستری استان هرمزگان با قدردانی از همه کسانی که در این رابطه با مسئولان قضایی همکاری لازم را داشته‌اند خاطرنشان کرد: خوشبختانه با ورود بموقع دستگاه قضایی به موضوع و در نتیجه همکاری خوب دستگاه‌های اجرایی و صاحبان کالا و البته با اطلاع‌رسانی بموقع موضوع از طریق رسانه‌ها هم‌اکنون در کمتر از 24 ساعت پس از صدور این دستور کار انجام شد.

وی تصریح کرد: با بارگیری و ارسال این محموله بزرگ مرغ به مناطق مختلف کشور، ضمن جلوگیری از تحمیل هزینه‌های بیشتر ناشی از تأخیر در ترخیص این کالای اساسی به بیت‌المال، گام مهمی به‌منظور تأمین نیاز بازار برداشته شد.

ارسال نظر