{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 377464

معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران با بیان اینکه قیمت نان در سال جاری تغییری نمی‌کند و کماکان آرد یارانه‌ای در اختیار نانوایان قرار می‌گیرد گفت: تا به امروز ۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تن گندم به صورت تضمینی از کشاورزان خریداری شده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، حسن حنان قائم مقام مدیرعامل و معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران اظهار کرد: تا به امروز 7 میلیون و 600 هزار تن گندم از کشاورزان به صورت تضمینی خرید شده که 100 هزار تن آن گندم دوروم است.

وی افزود: در سال گذشته در مجموع 345 هزار تن گندم دوروم به صورت تضمینی  خرید شده که میزان خرید تضمینی این محصول در سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 60 درصد کاهش یافته است. 

معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران ادامه داد: میزان کلی خرید تضمینی گندم در سال جاری نیز در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کاهش یافته است.

وی در ارتباط با قیمت نان در سال جاری اظهار داشت: قیمت نان در سال جاری تغییری نمی‌کند و کماکان به قیمتهای گذشته به فروش می رسد و برنامه ای برای افزایش قیمت نداریم؛ آرد مورد نیاز نانوایان نیزبا قیمتهای گذشته و با نرخ 665  تومان در اختیار آنها قرار میگیرد. 

ارسال نظر

  • علی
    ۰ ۰

    چرا دولت ( نوبخت و نمایندگان شمالی مجلس)روی قیمت برنج حساسیت ندارند ولی برای قیمت تضمینی گندم اینقدر خسیس هستند؟

  • ناشناس
    ۰ ۰

    پس این افزایش برای نان چیست لواشی که میخریدم 210 دیشب خریدم 300 این یعنی هنوز افزایش قیمت نان نیست از این گرانتر میخواهید بکنید ؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری