{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 349611

با دستور فرماندار شهرستان قرچک، قیمت نان سنگک در نانوایی‌های آزادپز که در روزهای اخیر با افزایش ۵۰۰ تومانی همراه بود، به نرخ سابق (۱۰۰۰ تومان) بازگشت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، طی روزهای اخیر تعدادی از واحدهای نانوایی آزادپز سنگک، بدون هماهنگی با شورای آرد و نان قرچک نسبت به افزایش نان تا ۵۰۰ تومان برای هر قرص نان اقدام کردند که این امر با اعتراض مردم و واکنش مسئولان شهرستان مواجه شد.

پس از این افزایش قیمت و با تشکیل جلسه فوق العاده شورای آرد و نان قرچک، بهمن خطیبی فرماندار این شهرستان به بازگشت قیمت نان به نرخ سابق تأکید کرد و بر اساس گزارش مردمی، این امر از ظهر امروز عملی شد.

فرماندار قرچک در رابطه با تصمیم شورای آرد و نان شهرستان به خبرنگار ایسنا گفت: تعیین قیمت نان تنها از سوی دولت انجام می‌شود هیچ واحد نانوایی نباید بدون هماهنگی و به بهانه افزایش قیمت آرد، قیمت نان را افزایش دهند.

بهمن خطیبی افزود: پس از دریافت اخباری مبنی بر افزایش قیمت نان در برخی از واحدهای آزاد پز شهرستان، جلسه فوق العاده شورای آرد و نان برگزار شد و طی آن مقرر شد تا قیمت نان بار دیگر به نرخ سابق باز گردد.

وی تأکید کرد: هر گونه تصمیم گیری در خصوص نرخ نان از وظایف دولت است و کسی نباید خودسرانه نسبت به این امر اقدام کند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری