{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 340897

با تصویب کمیته تنظیم بازار کل کشور؛

مدیر عامل شرکت شهروند اعلام کرد: مرحله جدید عرضه گوشت گرم گوسفندی وارداتی با قیمت تنظیم بازار از امروز(۱۹ اسفند) فقط در فروشگاه های شهروند و سازمان میادین میوه و تره بار آغاز شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، مسعود سریع القلم با بیان این مطلب گفت: هر شهروند با ارائه کارت ملی خود می تواند از سهمیه گوشت تنظیم بازار با قیمت مصوب وزارت صنعت، معدن و تجارت و پشتیبانی امور دام کشور به مبلغ 44 هزار و 400 تومان برای ران گوسفندی و 42 هزار و 400 تومان برای سردست گوسفندی استفاده کند. 
وی ادامه داد: کد ملی شهروندان در سامانه آنلاینی که به همین منظور طراحی شده ثبت می شود و هر نفر در ماه یک بار می تواند گوشت مصرفی خود را از طریق فروشگاه های شهروند تهیه کند.
سریع القلم با اشاره به تغییرات ایجاد شده در نحوه عرضه گوشت تنظیم بازار تصریح کرد: این تصمیم به منظور جلوگیری از واسطه گری دلالان و تامین گوشت مورد نیاز شهروندان به صورت متمرکز اتخاذ شده است و شهروندان می توانند از امروز با ارائه کارت ملی به میزان 3 تا 4 کیلوگرم گوشت گرم قرمز را به صورت بسته بندی خریداری کنند.
وی گفت: در راستای عرضه مطلوب گوشت گوسفندی تنظیم بازار به جامعه هدف که شامل تعاونی های مصرف کارگری، ارگان ها، سازمان ها، وزارت خانه ها و سایر شهروندان می شود و بر اساس مصوبه کمیته تنظیم بازار کل کشور مقرر شده است عرضه گوشت تنظیم بازار از طریق دو مجموعه شهروند و سازمان میادین میوه و تره بار انجام شود.
سریع القلم با اشاره به شرایط خاص روزهای پایانی سال و هیجان خرید شهروندان در خرید گوشت قرمز، یاد آور شد: با تدابیر اندیشیده شده شرایط عرضه و توزیع گوشت گوسفندی طی روزهای آینده بهبود پیدا خواهد کرد و بر اساس تصمیمی که مدیریت تنظیم بازار کل کشور گرفته است مشکل عرضه این محصول به زودی حل خواهد شد و گوشت مورد نیاز شهروندان بدون هیچ کمبودی، در فضایی آرام تامین خواهد شد.
 39 شعبه فروشگاه شهروند در سراسر پایتخت وجود دارد.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    وقتی قیمت های مواد غذایی تا 200% افزایش پیدا می کنه، یعنی شرایط بحران حاکم شده. در این شرایط سیستم توزیع کوپنی کالاها یک ضرورت فوری هست که تا حالا هم خیلی دیر شده.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری