{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 332917

دبیر بنیاد ملی گندمکارن به اقتصادآنلاین خبر داد:

دبیربنیاد ملی گندمکارن کشور از موافقت کمیسیون تلفیق بودجه مجلس با افزایش قیمت خرید هر کیلوگرم گندم در بودجه سال آینده به ۱۷۰۰ تومان خبر داد.

اقتصاد آنلاین - سپیده قاسمی؛ علی خان محمدی در گفت و گو با خبرنگار اقتصاد آنلاین با اعلام این خبر افزود: یکی از شروط حمایت بنیاد ملی گندمکارن کشور از وزیر جهاد کشاورزی برای بازپس گیری استیضاح وزیر توسط نمایندگان افزایش قیمت خرید تضمینی گندم بود.

وی ادامه داد: البته ما قیمت 2000 تومان را پیشنهاد داده بودیم، اما قیمت تعیین شده در صورت تامین منابع مالی نیز مورد قبول ما است.

به گفته خان محمدی؛ 6000هزار میلیارد تومان برای خرید تضمینی گندم در نظر گرفته شده است که لازم است حداقل به 14000هزار میلیارد تومان افزایش یابد.

خان محمدی با تاکید برای اینکه کیفیت گندم کشور ما مطابق با کیفیت گندم کشور آلمان است، افزود: هم اکنون قیمت هر کیلوگرم گندم در آلمان 3200 تومان است.

دبیربنیاد ملی گندمکارن کشور همچنین از پرداخت هزینه حمل و نقل و جایزه کیفیت علاوه بر قیمت 1700 تومان به گندمکاران خبرداد.

خان محمدی در پایان تاکید کرد که پرداخت اضافی علاوه بر قیمت گندم به گندمکاران در صورت حمل به سیلو به جای تحویل به مراکز خرید خواهد بود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری