{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 306898

حدود هفت تن گوشت چرخ کرده با برچسب های جعلی که با سنگدون مرغ یخ زده و چربی تهیه و وارد بازار می شد ، کشف شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرگزاری صداوسیما، اسماعیلی معاون دادستان تهران و رئیس دادسرای ویژه جرایم پزشکی افزود : صبح امروز براساس گزارش مردمی، ماموران دامپزشکی به همراه ماموران کلانتری وارد انباری واقع در خیابان صیادی ، میدان بهشت جنب مجموعه ورزشی شهید رجایی در منطقه 16 تهران شدند و در محل حدود هفت تن گوشت چرخ کرده با مارک های جعلی کشف کردند. 
وی گفت: این گوشت های چرخ کرده با استفاده از سنگدون یخ زده مرغ و با اضافه کردن چربی تولید می شد و با برچسب های جعلی یکی از شرکت های تولید پروتئین (یکی از شهرها) وارد بازار می شد.
رئیس دادسرای ویژه جرایم پزشکی افزود: این انبار که از نظر محیطی بسیار کثیف و غیر بهداشتی بود ، متعلق به یکی از شرکت های معروف است که در اجاره فردی بوده که وی نیز از این مکان برای تولید این گوشت های چرخ کرده جعلی و فاسد با بکار گرفتن چهار کارگر استفاده می کرده که این فرد هم اکنون متواری است. 
وی گفت: این افراد 60 هزار برچسب جعلی انواع مختلف شرکت های تولید پروتئین و برچسب سلامت بهداشت جعلی را نیز در همان محل تولید می کردند و بعد از بسته بندی گوشت های چرخ کرده با زدن این برچسب ها آنها را با عنوان گوشت چرخ کرده گوساله وارد بازار می کردند. 
اسماعیلی افزود: ماموران برای معدوم سازی این گوشت های چرخ کرده جعلی ، اقدام می کنند و همه این هفته معدوم می شود.

 

ارسال نظر