{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 169008

رییس کل بیمه مرکزی در دیدار با روسای شعب خراسان رضوی

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، دکتر همتی در دومین سفر استانی خود به خراسان رضوی در نشستی صمیمی با روسای شعب و هیات مدیره انجمن صنفی کارگزاران این استان دیدار کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، رئیس کل بیمه مرکزی از برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای برای مدیران صنعت بیمه خبر داد و گفت: بخش عظیمی از کارکنان صنعت بیمه دارای مدرک کارشناسی و بالاتر هستند و ما در صنعت بیمه مشکل عدم آگاهی از تئوری و اصول بیمه نداریم بلکه مدیران ما نیاز به دوره های کاربردی _آموزشی دارند.

وی افزود: به همین منظور، برگزاری دوره های آموزشی حرفه ای در دستور کار پژوهشکده قرار گرفته است تا بتوانیم از این طریق مدیران حرفه ای تربیت کنیم و به مدیران استانی هم توصیه می شود حتما در این دوره ها شرکت کنند.

دکتر همتی با اشاره به  اینکه نرخ بیمه مسئولیت نیازمند اصلاح است، گفت: در همین راستا بیمه مرکزی به زودی نرخ های ارشادی را باتوجه به ضریب خسارت ها محاسبه و اعلام می کند.

وی همچنین در خصوص افزایش ظرفیت های سامانه سنهاب گفت: این سامانه قابلیت های زیادی چون ارائه امار عملکرد به تفکیک زیر شاخه های هر یک از رشته های بیمه ای دارد که در برنامه ریزی های بلند مدت صنعت بیمه نقش مهمی دارد.

وی افزود: با جدیت در حال رفع ایرادات، تکمیل و استفاده از سایر ظرفیت های این سامانه هستیم.

رئیس کل بیمه مرکزی، برخورداری مدیران استانی از اختیارات لازم را از عوامل مهم در توسعه بیمه در کشور دانست و از مدیران عامل خواست باتوجه به ضریب خسارت و موقعیت استان ها اختیارات لازم را به مدیران استان ها بدهند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری