حمله تند خواهر رونالدو به سرمربی منچستر + عکس

الما آویرو، خواهر کریستیانو رونالدو، در شبکه‌های اجتماعی حملات تندی علیه اریک تن هاخ، سرمربی منچستریونایتد، انجام داد و او را به خاطر تعویض کردن رونالدو در دیدار روز یکشنبه یونایتد مقابل نیوکسل سرزنش کرد.

حمله تند خواهر رونالدو به سرمربی منچستر + عکس

به گزارش اقتصاد آنلاین، رونالدو در آن بازی برای دومین بار در فصل جاری در یک مسابقه لیگ برتری از ابتدا به میدان رفت، ولی بعد از ۷۰ دقیقه تعویض شد تا مارکوس رشفورد به جای او وارد میدان شود. خواهر رونالدو که از این اتفاق خشمگین است در شبکه‌های اجتماعی تن هاخ را به شدت مورد انتقاد قرار داد.

رابطه تن هاخ و کریستیانو در فصل جاری زیر میکروسکوپ قرار داشته است. تن هاخ رونالدو را به مراتب بیش از آنکه هوادارانش انتظار دارند نیمکت‌نشین کرده و هر بار در پاسخ به سوالات در این باره طفره رفته است.

خواهر رونالدو تصویری از یک استوری اینستاگرامی را منتشر کرد که تیترش «توجیه اریک تن هاخ برای تعویض کریستیانو رونالدو» بود. آویرو در کپشن این عکس نوشت: "خیلی دیر است". خواهر رونالدو از دو اموجی که نشانه سرریز خشم و انزجار هستند استفاده کرد تا نشان دهد همه پل‌های پشت سر او در رابطه‌اش با تن هاخ تخریب شده است.

این اولین بار نیست که خواهر کریستیانو به خاطر آنچه در ارتباط با برادرش مطرح می‌شود در شبکه‌های اجتماعی واکنش نشان می‌دهد. چند روز پیش بعد از انتقاد‌ها در پرتقابل به عملکرد رونالدو در تیم ملی این کشور او در پیامی آن‌ها را قدرناشناس خواند.

حمله خواهر رونالدو

منبع: فرارو
ارسال نظر